June 2009

1. Kapitola - Za temných nocí utíkám

27. june 2009 at 20:50 | Denaille

PY - avatar
Tuhle povídku jsem na blogu už zveřejňovala, ale rozhodla jsem se ji místy trochu upravit. Tahle kapitola není moc změněná, jen místy jsem něco přepsala. U těch dalších už toho nejspíš bude víc. :)

Na rozcestí osudu

27. june 2009 at 20:22 | Denaille

INFO: Existuje dobro a zlo? Kdy se dá říct, že člověk žije dobře nebo špatně? Které činy určují, kam povede naše cesta po smrti? Samuel nikdy nad takovými otázkami nepřemýšlel. Kdyby ano, snažil by se některé věci udělat jinak?
Když se ocitne v pekle, jeho jediným cílem je vyhnout se stejnému osudu, který ho předurčil tomuto místu. Bude se tentokrát rozhodovat jinak nebo ho čeká zase jenom utrpení?
POSTAVY: Samuel, Azrael, Lucifer
ŽÁNR: Drama / Romantika / Yaoi
ODKDY JI PÍŠU: duben 2013
KAPITOLY: Prolog; I., II., III., IV., V., VI., ...
STAV: ROZEPSANÁ


INFO: Smrt někdy může být začátkem velkého dobrodružství. A co potom, když Nebe je jen další místo plné povrchních lidí, bojů, válek a utrpení. Dokáží lidé dostat zpět svůj vysněný ráj? Schyluje se k válce mezi Peklem a Nebem. A o jejím konci má rozhodnout obyčejný anděl.
Pozn. Děj ještě není úplně jasný, zatím píšů a uvidím, kam mě pero zavede.
POSTAVY: Dianell, Alexej, Velen, Keanrin, Karel (Kern), Miner, Lisel, Dalen, Dino, Dan, Samuel a další...
ŽÁNR: obrodružství / fantasy / romantika / místy depresivní. :D
ODKDY JI PÍŠU: červen 2009
KAPITOLY: Prolog, I., II., III., IV., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI., XII., XIII., XIV., XV.,
STAV: ROZEPSANÁ

INFO: Ysadara to nemá jednoduché. I když je jí teprve 14 musí čelit otcovým rozmarům - vdát se, přesto, že je již zamilovaná do někoho jiného, ale nehodného jejího postavení. Jediné řešení je pro ni útěk, který však špatně skončí. Od té chvíle se její téměř poklidný život změní ve zběsilý rej událostí, který nepůjde zastavit... Všechna dobrodružství, o kterých kdy snila pocítí na své vlastní kůži. A ne jenom ona, ale i její přátelé...
POSTAVY: princezna Ysadara, Darey, král Osutufa II., Afida, Fibija, král Eretor, Kuris...
ŽÁNR: fantasy / romantika / dobrodružství
ODKDY JI PÍŠU: od září 2007
KAPITOLY: I., II., III., IV., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI., XII.,...
STAV: ROZEPSANÁ

INFO: Hvězdy lidem ukazují cestu a sbírají jejich sny. Jsou pro lidi důležité. Co se ale stane, když taková hvězda spadne z nebe? V takové chvíli je potřeba mít po ruce převozníka, který hvězdu dostane zpět na nebe.
Až nadejde den, kdy má spadnout poslední hvězda, věci se dají do pohybu. A převozníci teprve pak zjistí, jak je jejich práce těžká....
Pozn: V nadpisu má být Until the last star falls, ale už se mi to nechce opravovat.
POSTAVY: - ještě to není úplně jasné...
ŽÁNR: dobrodružství / slash / komedie
ODKDY JI PÍŠU: leden 2011
KAPITOLY: 1., 2., 3., 4., 5., ....
STAV: PŘIPRAVUJE SE...

Křižovatka smrti

26. june 2009 at 16:46 | Denaille |  Kapitolovky
Dokážu přečíst jakýkoliv žánr, ale když píšu, vždy je to fantasy. Takže jsem spoustu času zabila vymýšlením fanfiction na Harryho Pottera, se sledováním anime přibyl svět Naruta (jiné anime mě předtím moc nechytlo), ale zkoušela jsem i vlastní příběhy...Tři muži a nemluvně

26. june 2009 at 16:41 | Denaille |  Jednorázovky
Žblept: Tohle jsem napsala jako prolog k jedné povídce, ale nemám vůbec čas s tím nějak pokračovat, takže zatím ji mám jenom jako jednorázovku. :)

Postavy: Shikamaru, Temari, Gaara, Kankurou

Tajemství profesorky McGonagallové

26. june 2009 at 16:16 | Denaille |  Jednorázovky
Žblebt: Nikdy jsem neuměla psát humorné povídky, takže tohle berte s hodně velkým nadhledem. :D Přesto jsem s ní spokojená a doufám, že někdy čase přibude další vtipná povídečka.

Postavy: Profesorka McGonagallová, Sirius, James, Filch26. 6. 2009

26. june 2009 at 15:40 | Denaille
Tímto dnem začíná život tohohle blogu. Možná mě to časem přestane bavit a já s tím seknu, ale upřímně doufám, že mi nějaký čas vydrží.
Nechce se mi začínat zase znovu, jsem líná na tomhle blogu makat, aby měl slušnou návštěvnost, ale je fakt, že když ho nemám jak rozvíjet, je to nuda. :) A především se musím přinutit zase začít psát. Začínají nám prázdniny a mozek je připravený na spoustu skvělých nápadů, kterých se musí využít. :)