August 2009

Žabák

31. august 2009 at 13:43 | Denaille |  Digital art
Je to tentokrát práce, která mi zabrala možná hodinku. Moc jsem se s tím tentokrát nepárala. Včera jsem nakreslila obrázek, což bylo asi tak půl hodinka a dneska jsem se pustila do lineartu a vykreslování.
Lineart dal zase práci a už jsem přišla na to, v čem je u mě největší problém. :D Mám pořád tendenci stínovat, takže z tenké čáry vznikne tlustá, což jde na tomhle obrázku dost vidět. :D
Vykreslování trvalo tak deset minut. Byla to rychlovka.

Vůbec to nevypadá jako originál, podle kterého jsem to kreslila, ale jsem spokojená. Je to mnohem lepší než ta holka. Ale pořád je co zlepšovat. Inspirace čerpána z knihy: Filipova dobrodružství - ilustrátor - Jean Breuil :D

Kapitola 7.

30. august 2009 at 16:48 | Denaille
Žblept: Není sice tak dlouhá, jak jsem slibovala, ale aspoň něco. Od tohoto bodu budu muset přemýšlet o pokračování. Měla jsem to domyšlené jenom po tuto část a k dalšímu pokračování mám v hlavě namyšleno jen pár podrobností, co se bude týkat toho hlavního děje. :) Takže, pokud se kapitolka neobjeví hned, nevěšte hlavu.
Nakonec...začíná škola a sní to s mým psaním většinou vypadá bledě. Takže berte tuto kapitolu jako takové mini rozloučení s prázdninami. :)

Co se stalo v předchozí kapitolce?: Dianell se konečně dozví, kdo ji tak děsil svým hlasem a ke svému zděšení a zdešení všech, zjistí, že to byl jejich další učitel. A dozví se taky, že jejich myšlenky jsou otevřené všem.

29. 8. 2009

29. august 2009 at 22:13 | Denaille |  Diary
Dneska konečně přijela ségruš z Prahy, kde byla nějaký ty dny s babičkou a užívala se poslední dny před začátkem školy, kam jde mimochodem poprvé. :D
A i když je prvňáček, tak se netěší.
Nevím proč. Já se na to v první třídě přímo třepala. :D

A přivezli mi notebook. :D Je to sice takový trochu křáp z druhé ruky, ale vzhledem k tomu, že máme doma tři počítače mi to úplně stačí. :D Na psaní je dobrý a nikomu se s ním chlubit nebudu. :p
Ještě mi nejde internet, taťka se na to musí podívat. Já těmhle věcem moc nerozumím. Taky nemáme flashku, takže si budu muset chvíli počkat než si tam stáhnu nějaké věci a budu se pilně oddávat psaní v posteli. :D

Mimochodem... jak jste na tom? Těšíte se do školy? :p

Nevinnost

29. august 2009 at 22:08 | Denaille |  - Portréty
Seznamte se s mojí druhou sestřičkou. :p Na té fotce sice vypadá jako andílek, ale opak je pravdou. Bohužel. :D

...


Nebudu Smrtijedem!

29. august 2009 at 14:18 | Denaille
Mstitel - avatar
To je překvápko co? Rozhodla jsem se, že budu dále ještě pokračovat na téhle povídce, ale spíš jen tak okrajově. Pokračování ze mě totiž leze jako smůla ze stromu, ale mám už nějakých šest kapitol, tak aspoň ze začátku budou doufám pokračování přibývat rychle.
Omlouvám se za chyby. Je jich tam dost, věřte mi! :D
Taky jsem splácala nový art, ale moc se mi nelíbí. Je ale lepší než ten předchozí. :p

Z Konohy do Konohy

29. august 2009 at 14:09 | Denaille

INFO: Draco Malfoy hledá sílu, aby mohl pomstít smrt své matky. Musí zabít svého otce. Žádné kouzlo však pro něj není dost dobré a po úmorném hledání najde upomínku na zemi, kde "kouzla" ovládají mnohem lépe a jsou i v lepší fyzické kondici - ninjové. Némohl jinak, než se do té země vydat a hledat sílu tam...
Pozn: Je to crossover - tzn. spojila jsem svět Harryho Pottera a Naruta do jednoho.
POSTAVY: Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Naruro, Sakura, Sasuke a další postavy...
ŽÁNR: fantasy / dobroudružné / akční / depresivní
Odkdy ji píšu: květen 2008
KAPITOLY: I., II., III., IV., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI.,...
STAV: ROZEPSANÁ


INFO: Satsuki je známá jako nesmělá holka, která stejně jako Hinata často omdlévá. Na akademii byla šíleně zamilovaná do Kiby, ale nikomu o tom neřekla. Po tom, co odmaturovala, se stala členem týmu 5 společně s Makem a Fijiwarem, který vede sensei Yamashita. Po dlouhé době se opět setkává se svými spolužáky a má chuť ukázat, co v ní je.
Pozn: Je to taková kravinka, nad kterou jsem ulevila svojí hyperaktivitě. Naruto mě hold pohltil, ale časem odezněly nápady.
ŽÁNR: Romantika / Dobrodružný / Akční...
Odkdy ji píšu: možná že od června 2008 už vážně nevím... ležela mi ve složce hodně dlouho.
KAPITOLY: I., II., III., IV.,
STAV: ROZEPSANÁ


INFO: Shikamaru se rozhodne založit rodinu. Jaké to ale bude mít nasledky? Co na to řekne okolí? A především, jaký to bude mít vliv na jeho dva švagry a kamarády. Sledujte osody tří mužů, kterým dítě změnilo život. :D
Pozn.: Název povídky nemá žádnou spojitost se stejnojmenným filmem. Naopak tahle povídka vznikla z jednorázovky, kterou najdete na blogu pod stejným názvem.
ŽÁNR: Humor / Romantika
Odkdy ji píšu: květen 2010
KAPITOLY: I., II., III., IV.,....
STAV: ROZEPSANÁ

Requiem for a dream

29. august 2009 at 11:23 | Denaille |  Music updates
Trocha klasické hudby... aspoň teda myslím, že je to jakýsi instrumental.
Nádherná skladba, u které se dá ještě líp psát.
Dá se u toho představit snad cokoliv. Snít a vymýšlet, co asi může symbolizovat. Já si u takových skladeb většinou představuji nějakou bitvu. Všechno se mi to pak shrne do pocitu vítězství, hrdinství a obětování.

Transformers

29. august 2009 at 11:21 | Denaille |  Filmy
Režie: Michael Bay
Žánr: Akční / Dobrodružný /Sci-Fi / Thriller
Rok výroby: 2007
Země: USA

Popis: Transformers patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Roboti, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, jsou populární natolik, že se stali hrdiny akčního animovaného seriálu. Mohli by ale být také předlohou pro hraný celovečerní akční film? Pochybnosti hravě rozmetají dva argumenty - úspěšné snímky se v současnosti natáčejí podle mnohem podivnějších námětů (třeba podle atrakcí v zábavních parcích, viz Piráti z Karibiku) a Transformers se navíc mohou opřít o dva velikány světového filmu, produkujícího Stevena Spielberga a režírujícího Michaela Baye (Mizerové 1, Mizerové 2, Skála, Armageddon). Ti dva mají dostatečný kredit na to, aby se z projektu, který by jinak doprovázely pochyby, stal jeden ze nejočekávanějších filmů léta.

Responses number 2

28. august 2009 at 15:04 | Denaille
Už je to nějaká doba, kdy mi Angee položila hordu otázek, ale protože je jich jenom sedm, chtěla jsem počkat na kulaté číslo deset. Zřejmě by se těch odpovědí asi nikdy nedočkala, tak jsem se dala do odpovídání.
Kdo by se chtěla na něco zeptat a týče se to mojí osoby - prosím neptejte se, jak dělám klikací ikonky nebo něco v tom smyslu. :D - můžeze ZDE.

Hrátky osudu

28. august 2009 at 14:06 | Denaille |  Jednorázovky
Žblept (Anotace): Osud někomu nadělil, že může být hrdinou. Co když se ale osud rozhodne, pro krutý žert a nechá průchod fantazii. Vyvolení jsou tu jen pro pobavení.

Chtěla jsem touhle jednorázovkou říct, že být Vyvoleným nemusí dopadnout vždycky šťastně. Doufám, že se mi do toho podařilo vsoukat mini dávku hororu. :D

Postavy: Lea, Veronika, dále pouze zmíněné postavy - Skřivánek, Abadal a jeho bestie.

MC Hammer - U can´t touch this

27. august 2009 at 12:38 | Denaille |  Music updates
Tenhle song je naprosto boží. Kámoš ho měl na mobilu a já to teď poslouchám každou chvíli. :D Je úžasně rytmická... chce se mi tančit.
Černoši prostě zpívají nejlíp. :D

Buddha Banana

27. august 2009 at 10:35 | Denaille |  Layouts
N Á H L E D
Já blbec jsem si zapomněla přepsat nastavení layoutu, tak jak jsem ho měla tady, takže barvy nejsou úplně stejně a mě to štve.
Ale zase jsem opravila ten nadpis, už je tam správně pouze jin a jang. :D

Picture from: Buddha Banana by ~papamook on deviantART

Kapitola 6.

26. august 2009 at 19:03 | Denaille
Žblept: Tahle kapitola je extrémně krátká, ale další kapitolu už mám rozepsanou a ta zase vypadá na pořádný kusanec. :)

Co se stalo v předchozí kapitolce?: Všichni se pustí do vzájemného představování a sbližování. Všichni mají svá tajemství a odlišné životy, přesto je slbližuje jedna věc. Pár dní teď budou trávit společně jako kolegové ve zbrani. Na jednoho ale zapomněli...

Memories of Autumn

26. august 2009 at 17:07 | Denaille |  Layouts
N Á H L E D
Brzo tu bude září a s ním přijde zase další roční období. Podzim mám strašně ráda, takže je možné, že těch podzimních layoutů bude dost. Aspoň budete mít z čeho vybírat.

Picture from: Archeon &

Už i já se dočkala glosu. :D

21. august 2009 at 11:02 | Denaille |  Diary
Nikdy jsem netvrdila, že jsou moje povídky dobrý. Píšu prostě to, co mi přijde pod prsty. A nepopírám, že jsem děsně naivní.
Taky ta spousta chyb, který tam je se nedá přehlédnout a ani mě moc nepřekvapuje, že si Modrá a Červená pošmákli na mé povídce Prokletí krve.
Upřímně, mám ji teď chuť celou vymazat a říct, že to není moje dílo. :D Ale moje hrdost by byla v koncích.

Psala jsem ji někdy v době, kdy mi bylo... kolik... 14? Jo, takže na dotaz jednoho komentáře, jo je to dílé jedné pubertální čtrnáctky.
Při čtení těch komentářu u oglosované kapitoli se musím zamyslet nad tím, jestli se vůbec někohomu kdy ta povídka líbila, abych pravdu řekla, jde na mě deprese. :D
Aspoň že někteří jsou upřímní.

Trochu mě mrzí, že se mi o tom nikdo z autorek blogu nezmínil.
PS. Doteď jsem si neuvědomila, jak ta slova v jejich profilu zní sarkasticky. :D