12. 9. 2009 - Moje štěstí

12. september 2009 at 15:25 | Denaille |  Diary
Tak teda nevím, jestli mám nadále devítku považovat za své šťastné číslo a to magické datum mě dost naštvalo.
Moje osudné štěstí opět vyhrálo nad numerologií a já přes víkend ležím v posteli s chřipkou.


Ve čtvrtek, kdy jsme měli osm hodin, z toho šestou hodinu fyziku, sedmou matiku a osmou tělocvik jsem od rána byla naprosto mimo. Hlava mi třeštila, z nosu mi teklo, nemohla jsem polykat a k tomu mi potom naskočila i horečka.
Chtěla jsem jít domů, ale k mé nekonečné smůle jsme si na ten den objednala oběd, takže musela počkat do té šesté hodiny. Pak už se mi ty dvě hodiny zdály jaksi nepodstatné, když jsem přežila těch šest.
Co jsem ale nevěděla bylo... že vlak měl desetiminutové zpoždění, díky kterému mi ujel autobus. Takže jsem další hodinu čekala na nádraží a sledovala ručičku na hodinkách. Máti si zapomněla doma mobil a odjela kamsi pryč, takže pro mě ani nemohla přijet.
Domů jsem se dostala naštěstí bez úhony a možná mi i klesla teplota.
Nadopovala jsem se čajem, a protože jako na potvoru, všechny léky na bolest hlavy sežrala ségra, odebrala jsem se do postele a spala.

To bylo ve čtvrtek. A pátek? Celý den jsem ležela v gauči před televizí a sledovala všechny seriály na primě. Pomalu mi začínalo hrabat z těch reklam, které se pořád dokola opakovali. Nikdy mi nepřišlo, že je to tak otravný. Většinou je slyším jednou za den, protože před telku sednu málo kdy.
Dopoledne jsem zase měla zvýšenou teplotu, před kterou mě zachránila mamka až odpoledne, kdy koupila jakési ty léky.
Možná že bych raději ležela s horečkou, než abych šla v pondělí do školy, kdy píšeme test z matiky. :(
K mému neskonalému štěstí nemoci překonávám celkem rychle a většinou přes víkendy. Takže je z 90 % jasné, že v pondělí do školy budu muset jít.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Ettelwen Ettelëa Ettelwen Ettelëa | Web | 12. september 2009 at 16:12 | React

Achjo, ty máš fakt ,,štěstí" na datumy. U mě to naštěstí bylo v pohodě, ale nic zvláštního.
Ale teď nevím, jestli ti mám přát ať v pondělí nejdeš do školy, nebo ať se uzdravíš xDD.

2 Kermisee Kermisee | Web | 12. september 2009 at 16:48 | React

oPRAVDU "ŠTĚSTÍ!"
To já lehla v pátek, ale kvůli zádům..nevím, zase mi tam něco asi vylítlo a tak jsem se nemohla skoro pohnout, ale nakonec po dosti bolestné masáži od mamky, to přešlo...
No, já prášky na halvu mám...echm...4 druhy :D z čehož po jednom platu mám v aktovce kvůli tomu, že ve škole mě to chystá nejčstěji, si někdy zavolej :D pošlu přes mobil :D
Jak na potvoru fakt, datumy ti teda moc nepřejí...mě tento datum,..9.9.09..něco mi vzla, ale byla to příjemná krádež...jelikož je příjemné ase aspoń "na čas" smířit s něčím tak..,.otravným...

3 Angie Angie | Web | 14. september 2009 at 13:21 | React

chudáčku =(
jsme na tom podobně, včera jsem ušla dvanáct kilometrů pěšourem, vrátila jsem se z horečkou, a teď ležim doma, ale zase je výhoda, že jsem nemocná v týdnu, ale tys to vyležela o weekendu =( tak se uzdrav, stejně by nebylo dobrý, kdybys ležela doma s horečkou. Měj se a ať ti ten test dobře dopadne. A třeba to nebude tím datumem, onemocnět si mohla kdykoliv. Tak nezoufej, všechno bude dobrý ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement