November 2009

28. 11. 2009 - School teror

28. november 2009 at 18:06 | Denaille |  Diary
Nechápu lidi, kteří mají během týdne čas přidávat ještě milion článků na blog. Jak já to tenkrát dělala, vážně nevím. :D

Celý týden byl šprting snad do všech předmětů a jelikož jsme některé testy odložily, bude šprting i příští týden. Jediné dny, které stojí za to jsou středy a pátky. Ve středu mám volejbal a a pátek je každému jasný. :D
Jenže na příští týden není opravdu na co se těšit. Místo volejbalu totiž bude matika...shit. A na ty testy se mi teď nechce myslet.

Pokus s PS

22. november 2009 at 18:37 | Denaille
S-unny mě přiměla, abych po dlouhé době zapojila tablet a zkusila něco spatlat. Mám po sešitech načtrnutých tolik věcí, ale nějak se nemám k tomu je oskenovat.
Tentokrát jsem kreslila rovnou v PS, (protože Sai mi vypověděl službu a chce po mě registrační klíč, kruciš!!) ale překvapivě to dopadlo docela dobře.
Vlasy je něco, co mi moc nejde, tak si zkouším různé styly. Stejně tak oči. Na různé pózy si ještě netroufám... s takovou se k tomu dostanu až o prázdninách. Nemám vůbec čas.

Reciklace

22. november 2009 at 18:17 | Denaille
Jelikož mám stále funkční blogy s layouty, které jsem tvořila jako Estel a nechce se mi jen tak nechat ležet ladem, protože jsou podle mě stále dobré, rozhodla jsem se je zveřejnit i tady. Většina se jich už smazala, protože jsou nečinné, tímto tomu předcházím. Snad se najde někdo, komu se budou ještě líbit. :)________________________________


Staré layouty

22. november 2009 at 18:11 | Denaille
N Á H L E D
Vypadá divně, jednoduše a celkem odflákle, ale z nějakého neznámé důvodu se mi strašně líbí. Že by to bylo tou Japonskou? No...myslím, že by se mi líbil ještě víc, kdyby to byl Japonec, ale i tak se to dá. :D
Picture from: Aethereality

__________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tenhle lay už pomalu nesnáším, ale musím uznat, že má stále cosi do sebe. Tohle přidávání starých layoutů mě nebaví. Budu se muset co nejdřív vrhnout na nějaký nový. :)
Picture from: DevinatART

__________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tohle je zase jeden z nejstahovanějších layoutů. Nakonec, tyhle obrázky jsou asi také nejpoužívanější a existuje hodně verzí layů právě s nimi. A taky to bude asi rekordní layout, který jsem měla na stránkách asi dva měsíce. :D

___________________________________________________________________________

N Á H L E D
Poněkud tmavý layout, ale překvapivě vypadá stále dobře. :D Měla jsem z něj hroznou radost, protože se mi povedl přesně podle mých představ.
Picture from: Nocturnal harbour by ~Ashayaa on deviantART


___________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tohle je bezpochyby jeden z mých nejpovedenějších layoutů. Sice už se mi trochu omrzel, dokonce jsem přemýšlela, jestli ho sem mám vůbec dávat. Nějak se ho ale nemůžu zbavit. :D
___________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tenhle lay jsem měla nastavený jako des ještě na Fairylandu. Je strašně jednoduchý, ale je prostě fantasy.


____________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tenhle layout se mi nikdy neokoukal. Sice je trochu morbidní a depresivní, ale právě proto, že je jediný takový, který jsem stvořila zaujímá mezi mými layouty jakési to přední místo. Taky to byl můj první pokud o jakýsi webový vzhled, což se myslím povedlo.
Picture from: I Break by ~Aegis-Strife on deviantART
____________________________________________________________________________

N Á H L E D
Přelomový layout s číslem 50, potom už ty layouty byly mnohem lepší. :D Toho blonďatého klučinu neznám, ale ten vzhůru nohama je Zero z VK. :)
Picture from: To už vůbec netuším


____________________________________________________________________________

N Á H L E D
Tohle je sice hodně starý layout, ale protože mi teď chodí milion mailů s upozorněním, že mi některé "vystavené" laye smažou, protože je nikdo nenavštěvuje a já jsem se na ten blog dlouho nepřihlásila, rozhodla jsem se pár jich sem šoupnout.

Portishead - Sour Times

21. november 2009 at 22:36 | Denaille |  Music updates
Tahle písnička mě šíleně uklidňuje a navodí mě do takové přímo drogové melancholie. Je pro mě takovou gothickou, punkovou směsí (vím, že žánrově to s tím nemá asi nic společného). Vidím v ní zkrátka lidi v depresi, černo, hřbitovi, cigarety, drogy a chlast, rozmazané rtěnky, pavučiny a havrany. Těžko asi vysvětlit ten obraz.
No, není to zrovna optimistická písnička, ale až neskutečně realisticky vystihuje mě samotnou. :)

Within Temptation - Our Solemn Hour

19. november 2009 at 18:21 | Denaille |  Music updates
Nejsem ani první ani poslední, kdo na blogu zveřejní tenhle song jako jeden ze svých nej. WT mají všechny skladby nádherné a tohle rozhodně není jediný oblíbený kousek, který od nich poslouchám skoro furt.
Ale ještě tu nebylo nic typicky metalového, takže...zachraňuju si reputaci. :DDD

Kuroshitsuji

18. november 2009 at 18:49 | Denaille |  Avatars
Po tom, co jsem zahlédla avatary u Cirilli jsem dostala novou chuť pustit se do téhle grafiky. Mám tendenci je vždycky odfláknout. Je to takový rychlovka. Bohužel i teď se budu nejspíš závistivě koukat po jiných, protože tohle není můj šálek čaje. :D Ale aspoň něco.

16. 11. 2009 - Víkendové (prázdninové) prokletí

16. november 2009 at 21:37 | Denaille |  Diary
Jsem prokletá. Ne vážně! Už to tak bude.
Nebo... že by to moje nikdy nezklamající štěstí?
Od začátku školního roku jsem byla zatím jen dvakrát nemocná, ale vážně nechápu, jak mi fungují ty moje biologický hodiny v oblasti nemocí... Oni mi to ty viry dělají naschvál!

Eliška

11. november 2009 at 19:58 | Denaille |  Music updates
Tu ženskou nechápu. Já stěží zahraju Elišku v originále a ještě ji nejspíš hraju blbě. :D Tohle je naprosto šílené, překrásné a boží.
Zní mi z toho romantismus a gothica, i když to někde tak trochu přeskakuje. Originál Elišky je fajn, ale tohle mě nadchlo.
Poslední dobou pořád poslouchám pianové skladby a nejčastěji Moonlight densetsu v pomalejší verzi. Někteří lidi na to mají dost času a taky chuť. Já nejdřív půl hodiny luštím noty a pak teprve po kouscích hraju. :D

Pavučina

11. november 2009 at 19:03 | Denaille |  - Krajinky
Dneska jsem přišla naprosto vyfluslá a zítra po osmi hodinách z toho posledních třech - fyzika, matika tělocvik, přijdu ještě víc. Upravila jsem jenom tři fotky z té spousty, co mi straší ve složce, ale na zbytek si budete muset počkat.

...


10. 11. 2009 - Prasečí chřipka

10. november 2009 at 17:10 | Denaille |  Diary
Vážně už nevím, co mě zítra překvapí. Moje štěstí je totálně v háji. A to opravdu ani moc nepřeháním.

Dneska jsem se ve škole dozvěděla, že se v naší milé vesničce objevil jeden případ nakažení prasečí chřipkou. Většina lidí se tomu smála. Jenže pro mě to zas taková sranda není.
Možná ti z vás, kteří viděli včera zprávy budou vědět. Já si to dneska četla v Mladé Frontě dnes.

9. 11. 2009 - Jak může za rok člověk zmoudřet?

9. november 2009 at 18:41 | Denaille |  Diary
Až na kalendáři naskočí datum 21. 11. bude to přesně rok, co jsem tenhle článek psala na mém starém blogu. Dneska jsem tam tudy brouzdala a hledala nějakou inspiraci na článek. A narazila jsem na tenhle...

•••

Nechápu se, nechápou mě jiní, ale hlavně nechápu já samotná podstatu mého bytí, mě samotnou. Učitel češtiny vždycky říkal, že nikdo tě nezná líp, než ty sám. Je to pravda, ale co když ani já sama sebe neznám natolik, abych o sobě mohla říct, že se znám?

Jonathan Stroud - Golemovo oko

9. november 2009 at 17:31 | Denaille |  Knihy
Originální název: Golem´s eye
Autor: Jonathan Stroud
Ilustrace (obálka): Miloslav Disman
Vydáno: 2005 v Praze (2004 Londýn)
Počet stran: 496
Hodnocení: 10/10

Jonathan Stroud - Amulet Samarkandu

8. november 2009 at 16:37 | Denaille |  Knihy
Originální název: The Amulet of Samarkand
Autor: Jonathan Stroud
Ilustroval (obálka): Miloslav Disman
Vydáno: 2005 v Praze (2003 New York)
Počet stran: 400
Hodnocení: 10/10

Lady dream

8. november 2009 at 12:22 | Denaille |  Layouts
N Á H L E D
Můj minulý layout byl úspěšně nastaven. Pořád se mi hrozně líbí, ale mám zase jakési chameleoní období. Navíc, zima je za dveřmi, takže jsem jí s úsměvem otevřela. Až už ji mám rychle za sebou. :D
Picture from: Miss SB by =ForestGirl on deviantART