17. 12. 2009 - Vážně přemýšlím, jestli sníh není vraždicí nástroj...

17. december 2009 at 20:55 | Denaille |  Diary
... a dospěla jsem k názoru, že ano...


Stalo se to včera, abych byla přesná. Ráno jsem se s úsměvem vyhrabala z postele (ten úsměv neberte moc vážně) a protože byla středa, dokonce jsem ze sebe vyloudila jakési to nadšení. Skoro z ničeho jsme nic nepsali, navíc odpoledne byl vojebal a kluci si konečně nemuseli nahrazovat hodinu z ájiny, takže měli taky přijít.
Ale co se nestalo! Za pět minut mi jede autobus a já stojím na chodbě a marně hledám svoje věrné tenisky. Po pár minutách mi došlo, že máti předešlí večer naznačovala, že nám ráno na stole nachystá nějaký lísteček se vzkazem. Mělo na něm stát, že nám schovala boty (resp. tenisky). Já si hned ráno myslela, že je vyhodila, protože byly v žalostném stavu, ale moje nohy nejsou stavěné na podpatky a moje zimní "kanady" se mi nechtělo hledat. Navíc mi ještě pořád nedošlo, že je prosinec, když venku nebyla ani jedna vločka sněhu.
Takže jsem si chtě nechtě obula kozačky a alou do školy.
... ...
Oběd... Začalo mírně sněžit. V tu chvíli mi ještě nedošlo, jaké to bude mít následky.
Poslední hodina. Rozchumelilo se tak, že bylo všude bílo. Měla jsem z toho radost, první pořádný sníh tady u nás na jihu. Je to sice jen pár kilometrů, ale asi to stačí, protože například u nás sněží jen střídmě zatímco v Čechách chumělí dvakrát tolik.
Volejbal odpadl a já zase byla za vola, protože mi to nikdo neřekl. (pozn. autora: Už to začíná)
Následovala cesta ze školy.
Hned asi pátý krok mi nohy pěkně podjely, ale rovnováhu jsem udržela. Skvělý. Hned mi došlo, že jestli stihnu vlak, budu borec. Ten chodníček, který vede od školy na silnic byla cesta smrti. Pětkrát jsem málem skončila na zemi, ale stačilo mi, že jsem se tam jenom viděla.
U silnice přede mnou dokonce jedna holka spadla a mohlo to docela bolet. Kdybych šla pár kroků před ní, nejspíš bych tak skončila já. Párkrát mi ještě nohy trochu ujely, ale zvládla jsem to docela solidně.
Koupila jsem si na nádraží Enigmu. Mimochodem, skvělý časopis. Sice jsem si stačila přečíst jenom pár stran, ale už teď vím, že na Pevnost kašlu... :D
Umm... pak jsem si málem ulila pěkný trapas na nádraží. Jsou tam na zemi kachličky a zrovna v tu chvíli, když jsem tam tudy procházela se na mě dívalo pár lidí, takže doufám, že si můj obličej nebudou pamatovat. Dvakrát jsem se tak docela divoce zakymácela, ale pak jsem si mohla gratulovat. Přežila jsem. A bez pádu. A bez nějakého vetšího trapasu. :D
Tomu se říká úspěch.

Dneska jsem si ráno udělala čas, abych vyfasovala svoje "kanady" a... ten rozdíl ani nejde popsat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 KatQka KatQka | Web | 18. december 2009 at 10:41 | React

Nový layout :) Pěknýýýý :) No, u nás už je bílo docela dlouho... A trapasy? Tak na tý já expert jsem a hlavně s kámoškou xDD

2 eny-kai eny-kai | Email | Web | 18. december 2009 at 17:34 | React

Ahojky tohle neni reklama ja jen ze mas prekrasny dessy no a mohla by jsi mi poradit v jakem programu to mam delat?Dekuju moc pedem

3 Annie Annie | Web | 18. december 2009 at 18:12 | React

Moc pěkný design. Vážně moc pěkný. ;)

A mimochodem - nevím, co vy dole na jihu s tím sněhem naděláte. :D Tady sněží snad už od úterý. Tedy sněží, je asi slabé slovo. Protože chvilkami jsou tady opravdové vánice a jsem ráda, že už nemusím do školy, protože nevím, jak bych se tam v pondělí dostala. ;)

4 Angie Angie | Web | 19. december 2009 at 20:53 | React

:D heh, tak to máš štěstí. Já hodila držku minulý víken, a to ani nesněžilo ani jsem neměla kozačky :-D
V Praze sněží už asi od pondělka, nebo úterý, a to pořádně.
A nevím, jestli jsem ti už psala, co se týká designu, ale je hezký, takový zimní, veselý a celkvoě příjemný :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement