May 2010

28. 5. 2010 - Nejspíš se právě láduju řízkem a...

28. may 2010 at 15:00 | Denaille |  Diary
a fňukám, kdy už bude další čůrací zastávka. :D

Renji
Přesně ve dvě vyjíždí autobus s naším "zájezdem" ze stanovené zastávky. Někteží vyjímeční jedinci, ke kterým se počítám i já, nastupují jinde, takže předpokládaný čas odjezdu je kolem půl třetí. :D
V tu dobu už jsem nejspíš skončila nákupy v trafice, abych měla potřebné čtivo na cestu. Takové to lehčí, dvě knížky do toho nepočítám. :D
Ehm, no a pak už jenom do sedmi ráno, kdy zastavíme v městě Bruggy v Belgii, se sladce vyspinkat a započne velká nakupovací mánie. Tedy až po tom, co "přeplaveme" kanál La Manche.
Doufám, že se nebude opakovat stejný scénář jako v Paříži, kdy jsem inteligentně utratila poslední euro za "prý nejlepší kopeček zmrzliny v Paříži". Pak jsem měla obavy, abych se vůbec na nějaké benzince vycvrkala. :D
Doufám, že mám sbaleno všechno a že veškerý přesun naší skupiny bude ostražitě střežen, jinak nemůžu zajistit moji přítomnost u další londýnské památky.

So, it´s everythink.

Mějte se tu krásně.
Denaille

The Butterflie´s fighter

23. may 2010 at 14:17 | Denaille |  Layouts
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Terrflies71
Konečně jsem měla chuť nastavit i tenhle layout ke stažení. Ale na co jsem už chuť neměla jsou bonusky. Tohle je první layout, který nic takového nemá. Teda až na top affs.
Po té době, co mi straší ve složce, mi přijde strašně jednoduchý a takový prázdný, bez šťávy.
Picture from: I don´t know

Sailor moon opening (german version)

22. may 2010 at 22:24 | Denaille |  Music updates
Opět vyprchala tvořivá inspirace tak jsem bloudila na blogu a přemýšlela, co bych mohla přidat. No a co jiného jde přidat bez práce pouhým zkopírováním adresy? No přece videa z YT... :D
A zrovna mě trkla do ucha melodie ze Sailor moon.

Jako malá jsem tohle anime sledovala u babičky na stanici ORF. Je to moje první láska a zvlášť tenhle německý opening zbožňuju. Dokonce jsem se podívala na completní první sérii, ale zatím jsem nenašla další díly s anglickýma titulkama. Je to docela bída.


Kapitola 2.

19. may 2010 at 19:26 | Denaille
TMaN - baner
Žblept: Zatím to poslední co mám napsané. Zbytek je zatím v nedohlednu. Teď přemýlím nad dějem, aby název povídky seděl s tím, co mám v úmyslu napsat.

Co se stalo v předchozí kapitole?: Gaaru čeká šok! Jeho sestra je těhotná a on o tom nevěděl. Navíc to znamená, že on bude strýcem. Kankurou se z toho psychicky složil.
Nakonec to zatáhnout do hospody, aby tuhle novinku náležitě oslavili.

Kapitola 1.

19. may 2010 at 19:14 | Denaille
TMaN - baner
Žblept: Jedno velké dík patří Shizuce, která mě navnadila k tomu, abych se zůčastnila na jejím blogu soutěže o nej povídku. Díky tomu mě tohle téma strašně chytlo a napsala jsem pro mě neuvěřitelných pět stránek (zatím). A nápady pořád přicházejí a k mému překvapení se mi to i dobře píše. Takže vznikla další kapitolovka.
Někteří už tohle možná četli v trochu jiné verzy jako jednorázovku... Trochu jsem to překopala... :)

Nightmares

17. may 2010 at 18:34 | Denaille |  Layouts
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: MůraRes61
Jak to tak pozoruju, začínám se vracet ke svému starému stylu. Díky Bohu! :D Zeleno černý tu dlouho nebyl, tak nějak mě zamrzelo, že jsem nedávno změnila lay. Už by byl jinak na mém blogu. Jsem sobec no, co nadělám. :D

Abarai Renji

17. may 2010 at 18:08 | Denaille |  Avatars
Protože četbě zrovna teď moc nedávám, nějak mě chytlo grafičení. Takže až se vzpamatuje net, přihodím ještě layout. :p
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji
Renji

17. 5. 2010 - První den prázdnin

17. may 2010 at 15:26 | Denaille |  Diary
ikkaku
Prináším takové malé info...

Šíleně mě štve počasí. Nemůžu dělat vlastně nic jiného než sedět za komplem. A to jsem se chtěla opalovat a přečíst aspoň čtyři knížky. :D
No, alespoň jsem konečně roztřídila layouty a zařadila je do kategorií. Sice s tím budu mít více práce, ale takhle se mi to líbí víc.
Taky jsem udělala pár nových layoutů, jen je nastavit. Inspirace je zpět.

Tmavé

17. may 2010 at 15:20 | Denaille

Memories of Autumn

N Á H L E D
Brzo tu bude září a s ním přijde zase další roční období. Podzim mám strašně ráda, takže je možné, že těch podzimních layoutů bude dost. Aspoň budete mít z čeho vybírat.
Picture from: Archeon &___________________________________________________________________

Euryale

N Á H L E D
Tohle se mi líbí. Hodně se mi to líbí, i když ta zelená barva je na mě poslední dobou nějaká častá. Po šíleně dlouho době jsem udělala přečnívající okraje, i když to tak moc nevypadá. Teď mám chuť na nějaký japonský layout._____________________________________________________________________

Nightmares

N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: MůraRes61
Jak to tak pozoruju, začínám se vracet ke svému starému stylu. Díky Bohu! :D Zeleno černý tu dlouho nebyl, tak nějak mě zamrzelo, že jsem nedávno změnila lay. Už by byl jinak na mém blogu. Jsem sobec no, co nadělám. :D_______________________________________________________________________

Butterfly

N Á H L E D
S T A H U J
Nějak často stojí v názvech mých layoutů slovo "motýl". Myslím, že tohle už je asi po čtvrté. I přesto, že se mi lay nějak extra nelíbí, přimněla jsem se ho nastavit. Záhlaví není špatné, ale barvy naptří zrovna mezi oblíbené, takže byl horor nastavit všechno tak, aby to aspoň částečně ladilo.

__________________________________________________________________________

Světlé

17. may 2010 at 15:09 | Denaille

Winter dreaming

Winter dreaming
N Á H L E D
Opět design, který nějakou dobu krášlil můj blog. Přijde mi až moc světlý, ale to k zimě asi patří. :)
Picture from: Virgo by ~Odessa11 on deviantART

__________________________________________________________________

Kendo girl

Kendo girl
N Á H L E D
A to jsem si myslela, že hodně dlouho žádný layout neudělám. Za poslední týden mám další dva nenakódované laye a s největší pravděpodobností skončí zase v koši.
Tenhle se mi i přes nezdárný začátek celkem povedl a líbí se mi. Konečně něco, co má aspoň trochu webový nádech. Měla bych oslavovat, ani nevím, jak se mi to povedlo. :D
Picture from: Kendo Girl by ~phoenixlu on deviantART


____________________________________________________________________

Page 27

Page 27
N Á H L E D
Mor ho lidi. Mám tu něco světlého a světe div se. Ono se mi to líbí. :D Asi to bude tím, že jsem to po dlouhé době opravdu dost přebrushovala a napatlala na to kde co. Jsem ale nadšená hlavně z bonusků. Jo, musím se pochválit. Ty avatary mě začali ňák bavit. :p
Picture from: Page 27 by ~nairafee on deviantART


_____________________________________________________________________

Writer

Writer
N Á H L E D
S T A H U J
Už ani nevím, jak je to dlouho, co jsem nějaký layout nastavovala. Myslela jsem, že přes prázdniny budu mít víc času a taky víc chuti něco tvořit. Bohužel se mi smazaly všechny brushe a nechtělo se mi je znovu načítat do PS. Teprve před týdnem jsem se k tomu konečně dokopala, protože jsem musela udělat strýcovi pozvánky.
Layout je světlý a docela podobný layoutu Winter dreaming... alespoň mi to tak přijde.
Picture from: Obrázek Virgo od Odessy11 byl smazán
_______________________________________________________________________

Funny

17. may 2010 at 15:03 | Denaille

Buddha Banana

Buddha Banana
N Á H L E D
Já blbec jsem si zapomněla přepsat nastavení layoutu, tak jak jsem ho měla tady, takže barvy nejsou úplně stejně a mě to štve.
Ale zase jsem opravila ten nadpis, už je tam správně pouze jin a jang. :D
Picture from: Buddha Banana by ~papamook on deviantART


___________________________________________________________________

Colours of life

Colours of life
N Á H L E D
Tenhle layout je už celkem starý. Stále jsem si ho šetřila do soutěže na Iluminei, ale vyhodnocení mělo už být 30. srpna, a stále se nic neděje. Popravdě jsem na něj i zapomněla. :)
_____________________________________________________________________

Snowmans

Snowmans
N Á H L E D
Trochu jsem ho upravila a tak ho dávám ke stažení i ostatním. :) Pokud máte širší monitor, nejspíš to bude na pravém okraji useklé, ale už se mi to nechce nijak spravovat.
Pictures from: Snowman City by ~Odessa11 on deviantART


______________________________________________________________________Přírodní

17. may 2010 at 14:56 | Denaille

Autumn

N Á H L E D
Tentokrát jde o čerstvě vytvořený lay. Docela jsem se s ním párala. Místo pravého obrázku měl být původně úplně jiný a těsně před dokončením jsem tam šoupla tenhle a ten minulý překryla. Věřte mi, že před tím to byl děs.
Po hodně dlouhé době je to tmavý fantasy layout. Možná za to může nynější depresivní nálada. Přemýšlím, že nějaký podobný udělám i na tenhle blog. :)
__________________________________________________________________

Cup of tea

N Á H L E D
Opět něco podzimního, ale trochu míň fantasy. Dneska byl krásný podzimní den. Mrzla jsem na zastávce tak, že dneska už razím v zimní bunďě a hodně tlustém svetru. Ale ty barvy jsou ještě krásnější. Navíc foukal vítr, takže ty zbarvené listy létaly všude a do toho svítilo slunce. :) A ten obrázek s tím lístkem v hrnku mě naprosto dostal. Já závislák na čaji jsem si tohle nemohla odpustit. :D
Pozn: Tohle je můj stý layout, takže jsem zavedla novou adresu. :)
Pictures from: passing autumn by ~makemehappy on deviantART
___________________________________________________________________

Autumn reading

N Á H L E D
S T A H U J
Po dlouhé době dávám opět zase něco ke stažení. Tentokrát jsem s designem spokojená. Příjemné podzimní barvy... Co víc dodat.
Picture from: Slipping away by juliasteinmeyer.deviantart.com (nenalezeno)
___________________________________________________________________

Fantasy

17. may 2010 at 14:48 | Denaille

Bride of Lucifer

N Á H L E D
Konečně layout, na který jsem opravdu pyšná. Dal mi docela dost práce... hlavně ta nesmírná spoušť bonusků. :D
Sice mi trochu ujeli okraje, ale jen o nějaký ten pixel, což se dá snadno přehlédnout. Sice nejde něco přečíst, protože text zasahuje do záhlaví. A našlo by se toho víc... ale i tak se mi lay strašně líbí.
Vypadá, jako bych ho snad ani nedělala já. :D


_______________________________________________________________

Lady Dream

N Á H L E D
Můj minulý layout byl úspěšně nastaven. Pořád se mi hrozně líbí, ale mám zase jakési chameleoní období. Navíc, zima je za dveřmi, takže jsem jí s úsměvem otevřela. Až už ji mám rychle za sebou. :D
Picture from: Miss SB by =ForestGirl on deviantART
_________________________________________________________________

Dreamcatcher

N Á H L E D
Už to zase bude skoro měsíc, co jsem se pokusila něco spatlat. Dneska jsem provedla změnu uspořádání obrázků a skoro všechny je smazala. Musím si je začít ukládat tak, abych věděla, od koho jsem si ho stahla. :D
Už dlouho jsem chtěla zkusti, jestli jsem schopná spatlat takový vícebarevný lay. Třeba Euryale je jenom zelený, zbytek je vždycky sladěný do jedné barvy. A tenhle je takový dvoubarevný... :)
Picture from: The Last One by ~TheShaman80 on deviantART
___________________________________________________________________

Spring

N Á H L E D
S T A H U J
S tímhle layem jsem se účastnila soutěže na LC. A je to už pěkně dlouho... takže si nezpomínám, jak vůbec dopadl. Momentálně ho mám nastavený na blogu, ale rozhodně to neznamená, že si ho nemůžete sami stáhnout. :)
Picture from: Summer ~by Cyzeal on DeviantART
Aliele at the meadow ~by Irulana on DeviantART
Autorka posledního obrázku - Nakatoni - svůj účet na deviantartu nejspíš zrušila.

_____________________________________________________________________

Memories in cold decay


N Á H L E D
S T A H U J
Je to layout, který jsem stvořila po hodně dlouhé době. A nejspíš by ani nebyl na světě, kdybych nepotřebovala nějakou změnu u mě na blogu. Ale to oko... Ten obrázek jsem si zamilovala.
Někdo taky možná pozná text písničky - LP - The Catalyst.
Picture from:
Texture from:
_____________________________________________________________________

Co? Kam? Kde? Jak?

16. may 2010 at 19:53 | Denaille
Protože mangu převážně čtu, ale i překládám, rozhodla jsem se všechny recenze nebo nové přeložené díly zveřejňovat právě tady.

>> RECENZE

>> PŘEKLAD

DOKONČENÉ PŘEKLADY

• žádné...
NEDOKONČENÉ PŘEKLADY


Anime / Manga

16. may 2010 at 19:47 | Denaille

Elf

N Á H L E D
Měla jsem zase chuť něco vytvořit, ale bohužel to nebyly layouty na přání. Potřebovala jsem ze sebe dostat chuť tvořit. Do těch objednaných se mi popravdě moc nechce, protože se jich za tu dobu nakupilo docela dost a já mám sice chuť nějaký udělat ale nechce se mi do toho. Ale asi si teď protiřečím.
No nic. Tenhle layout se mi líbí. Je anime, je světlý (no, růžový, ale mám tu barvu celkem ráda), a taky se mi strašně líbí menu. :)_______________________________________________________________

Zaraki Kenpachi

N Á H L E D
Tak trochu jsem opět grafičila. A abych byla upřímná, výtvor se mi dost líbí... teda až na to menu. Nemám ráda široké menu a stejně ho u těchto tenkých layoutů udělám obrovské >:(.
Docela mě překvapila ta zelená. Už dlouho jsem neudělala zelený layout a čekala jsem, že z toho zase udělám nějaké jiné zbarvení.


_________________________________________________________________

Samurai

N Á H L E D
Je to pár měsíců, kdy jsem naposledy dělala anime layout. Začala jsem cosi tvořit a vůbec jsem si nebyla jistá, jestli se mi to bude líbit. Je to jednoduchý lay, ale líbí se mi. :)
Picture from: Aethereality (artist: Hana Temari Matsumoto Mari)

____________________________________________________________________

Innocence

N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Cenceinno21
Nějak se mi navrátila chuť i múza. Přemýšlela jsem, jestli si nemám tenhle layout dát na blog, ale nakonec... přece jenom těch layoutů pro vás dělám málo. :D
______________________________________________________________________

Bleach

N Á H L E D
S T A H U J
Něco takového jsem se poslední dva měsíce úmorně snažila stvořit a dnes se mi to konečně podařilo. Myslím, že to bylo především díky obrázku, který jsem našla na stránkách theforgottenlair.net jako png.
Navíc to vypadá webově, což jsem ani nezamýšlela, takže se mi líbí dvakrát tolik. :D
Picture from: theforgottenlair.net
Texture from DA: sanami276.da & resurgere.da & lifeisdolce.da
_____________________________________________________________________

The Butterflie´s fighter

N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: Terrflies71
Konečně jsem měla chuť nastavit i tenhle layout ke stažení. Ale na co jsem už chuť neměla jsou bonusky. Tohle je první layout, který nic takového nemá. Teda až na top affs.
Po té době, co mi straší ve složce, mi přijde strašně jednoduchý a takový prázdný, bez šťávy.
Picture from: I don´t know


_______________________________________________________________________

Togainu no chi 2

N Á H L E D
Tentorkát neuplynula taková doba, co jsem dělala poslední lay. A díky bohu, není to zelená.
A když řeknu, že mi tenhle layout ze všech co tu mám, dal zabrat asi nejvíc, tak mi věřte. Ořezávat ty kuličky do menu a na oddělovač byla fakt sranda. :D
Pictures from: Google a možná i DA

POZN: Zapomněla jsem do raru vložit texťák s pokyny na nastavení, takže si nezapomeňte stáhnout i to.
_______________________________________________________________________

Unno Rokuro

N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: RokuroonnU
Ha! To koukáte co? Po dlouhé době jsem dostala chuť být velmi hodá a udělat nějaký anime layout. Dost jsem přemýšlela, že si ho sama nastavím na svůj blog, ale nakonec jsem usoudila, že červík tu může ještě chvíli zůstat... Ale už pomalu přemýšlím, co vymyslím dalšího. :)
Původně jsem ho udělala bez menu, ale moc se mi to nezdálo, takže jsem se s tím ještě trochu pohrála... :p
Pictures from: Google (viz. zápatí).
_______________________________________________________________________