August 2010

Arts numb. 4 II

30. august 2010 at 14:02 | Denaille |  Arty
Dva arty s motýlkami a dva artíky s hodinami. Hodiny nejspíš jednoznačně vyhrály a na ten červený budík jsem jednoznačně hrdá, i když většina práce je odvedena na fotce z DA a stejně tak dvěma texturám. :D

Grimmjow Jeagerjaques

30. august 2010 at 1:00 | Denaille |  Avatars
Konečně jsem si jaksi uspořádala věci v PS. Do teď se mi nechtělo nic dělat, jelikož se mi smazaly všechny brushe a já... tedy ten, pro kterého jsou brushe přímo svaté...jsem díky časové abstenci stvořila několik přeplácaných avatarů. Tentokrát mi modelem stál Grimmjow, můj druhý nejoblíbenější klučina z Bleach. :)
Mě osobně se nejvíc líbí ten třetí. Druhá a čtvrtý je tady ukázkou mojí typické přeplácanosti... je na čase se to odnaučit.
Grimm
Grimm
Grimm
Grimm

Voldemort vs. Pikachu - 3. Kapitola

13. august 2010 at 23:14 | Denaille
Hmm, nakonec je tady poslední kapitola z toho, co mám napsané. Tahle ještě nebyla nikde zveřejněna (předešlé byly na fairyland.blog.cz). Další jsou v nedohlednu, jelikož během školy nejspíš nebude chuť a tento rok ani čas.

V minulém díle jste četly/i: Harryho den nastal. Sedí si ve vlaku a Pikachu mu spokojeně sedí na klíně, když dovrnitř vtrhne divný zrzek. Stane se Harryho kamarádem a společně prožívají svůj první den v Pok akademii. A že je to dlouhý den...

Fenomén dnešní doby - Upíři

10. august 2010 at 11:32 | Denaille |  Téma týdne a úvahy
Nechápu, co za debila mi vyplo automatické ukládání článků!!!! Vím, byla jsem to nejspíš já... tím víc mě to potom ale štve... Budu to prostě muset vzít ještě jednou a zavzpomínat, co to moje chorobná mysl během psaní vůbec vymyslela...

Jasper Hale
Upíři - bájné bytosti, které jsou v dnešní době hojně využívány jako postavy k bestsellerům. Kvůli tomu má hodně lidí (většinou teda ženské osazenstvo) zkreslený pohled na skutečnost. Řekněme, že upíři opravdu existují a vy se zrovna s jedním potkáte a dojde vám, co je zač. Správna reakce by byla pokusit se utéct, křičet na celé kolo a volat o pomoc. Takhle by to udělal normální člověk, který si cenní života. Dnešní mládeš by mu nejspíš skočila kolem krku se slovy: "Miluju tě, Edwarde!" nebo: "Přeměň mě!". Naprosto špatně, protože žádný upír by se neměl na člověka dívat s lítostí, ale rovnou se do něj zakousnout!

V dnešní době díky několika literárním a filmovým počinům lidé vyznávají tři druhy upírů.

5. 8. 2010 - Sbírat houby je na houby

5. august 2010 at 13:57 | Denaille |  Diary
Jak říká titulek, včera jsem vyrazila houbařit. Sice jsem našla jeden slušný hříbek a kopec kozáků, kterých tam bylo jak naseto, ale přesto jsem zjistila, že to asi nebude nic pro mě.
Taky jsem došla k šokujícímu odhalení. Naši sousedi jsou totiž mimozemšťani! Nedokážu si totiž vysvětlit, jak je možné, že v lese, kde já našla jeden hříbek a pak kozáky, které nenajít by bylo už houdně zoufalé, protože jich tam bylo fakt hodně, oni našli tři košíky hřibů a další pak ještě nesli v tašce... Měla jsem vážně depresi.
A ještě si ze mě dělali prdel, že jsem neviděla obřího kozáka, kterého mi kamarád schválně nechal, abych ho našla. :D Hotovo, konec!

zvonek

Voldemort vs. Pikachu - 2. Kapitola

3. august 2010 at 13:40 | Denaille
Nějak jsem nemohla odolat, i když jsem si říkala, že vytvořím větší časové intervaly mezi jednotlivými kapitolami. No, nevyšlo mi to. Je trochu kratší než ta poslední, ale myslím, že stylove a gramaticky dvakrát tak lepší. :)

V minulém díle jste četly/i: Harry nakonec svého pokémona získá, ale za jakou cenu? Je velmi obtížné s ním vycházet a není dne, kdy by Harry nedostal elektrický šok. Všechno ale může napravit návod použití...

Anime aneb jaký vliv má Japonsko na Západ?

2. august 2010 at 23:57 | Denaille |  Téma týdne a úvahy
Konečně nějaké téma, na které mám co říci. Anime (japonský animovaný seriál o několika dílech) je poslední dobou na blogu tak rozšířené téma, že mi přijde nemožné, aby někdo nevěděl, o co jde. Možná to je tím, že patřím mezi ty "sledující", ale pomalu každý desátý blog, na který narazím má co dočinění právě s těmito kreslenými postavičkami.

Chápu lidi, kteří tyhle seriály odsuzují, nebaví je a nechápou, co na tom ostatní vidí. Nebudu se s nikým hádat, ani mu vnucovat svůj názor (i když mě to hodně svádí). Pro mě je anime jedna z věcí, za kterou si vždycky budu stát a budu ji obhajovat, i když už jsem na něm dávno závislá a tuto závislost si přiznávám.Ten, kdo totiž tvrdí, že jde o primitivní pohádku pro malé děti se plete. A pokud to tvrdí i po tom, co některé z anime viděl, pak je to idiot.
Z mého pohledu totiž nejde o žádnou pohádku, ale o normální příběh, ve kterém je dokonce, světe div se, nějaká skrytá pointa, kterou divák musí objevit. A stejně tak jako existují anime pro malé děti, pak jsou tu příběhy, které pochopí jenom dospělý člověk.

Hair soundtracks

2. august 2010 at 14:22 | Denaille |  Music updates
Před nedávnem jsem si konečně stáhla film Vlasy (Hair) od Miloše Formana a skrátka mě strhly písničky...
Nijak se netajím tím, že jsem taky tak trochu hippies, i když jaksi střídmější než lidi v tom filmu. :D