November 2010

Abarai Renji

27. november 2010 at 17:11 | Destel |  Traditional art
Rozhodla jsem se sundat zbytek stěny a dodělat scany zbývajících kreseb. Začnu tou "nejnovější". Datuje se sice na 23. 5. 2010, ale je to poslední obrázek, který jsem nakreslila.
Renji je jedna z mých oblíbených postav z Bleach, dokonce mám na stěně ještě jeden, ale ve formátu A5 a nakreslený vodovkama, což se mě do scanere nevleze, takže budete muset počkat, až se mi bude chtít začít fotit. :p

Mám dvě verze. V originále má vybarevené jenom vlasy. A to žluté pozadí je z toho důvodu, že papír je mírně nažloutlý, nebo spíš hnědý.


27. 11. 2010 - Hmm...

27. november 2010 at 15:43 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Diary
Ulquiora
Docela dlouho jsem přemýšlela, jak pojmenovat titulek dnešního dne... no dobře, moc dlouho jsem nepřemýšlela, ale stejně by mě nic výstižnějšího nenapadlo. Já totiž vůbec netuším. (všeobecně)

Začnu počasím... dneska u nás napadl sníh stejně jako i jinde v republice... nikdo nejspíš nebude překvapený, zas je toho v novinách a na netu plná pr*** (říká se tomu kalamita). Docela mě zajímá, jak to pojmenují tentokrát.
Ale to nic, ten sníh mě docela potěšil. Pokud si dobře pamatuju, tak před dvěma rokama první sníh napadl až někdy týden po Vánocích.
A když už mluvím o Vánocích, musím se pochlubit, že já už svůj dárek dostala. Konečně mám nový mobil, který má dokonce rádio a GPS (tyhle dvě věci jsou na něm nejdůležitější... Rádiem totiž dokazuji, že už ten mobil za něco stojí... :D pochopí jen zasvěcení a GPS jsem zatím nepoužila, ale s mým talentem to nebude dlouho trvat). Konečně jsem utišila absťák po sluchátkách.

Josef Svatopluk Machar - Magdaléna

18. november 2010 at 19:14 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Cestou necestou s povinnou četbou
JOSEF SVATOPLUK MACHAR (29.02.1864 - 17.03.1942)
MAGDALÉNA (1893)

Byl český básník, prozaik, publicista, satirik, politik a spoluautor manifestu České moderny1 a představitel kritického realismu. V publicistice proslul především jako fejetonista a obávaný polemik, psal také cestopisné črty.
Vystudoval gymnázium v Praze. Poté absolvoval roční vojenskou službu. Následně odešel jako bankovní úředník do Vídně. Toto místo chtěl považovat jen za dočasné, nakonec tam však zůstal přes 30 let až do první světové války (až do vzniku Československa). V této době také vznikla nejpodstatnější část Macharova básnického i publicistického díla. Významně se podílel na literárních bojích mladé generace v 90. letech, např. svou kritikou Vítězslava Hálka. Koncipoval rovněž manifest České moderny. Jako fejetonista přispíval do Herbenova Času, kde proslul ostrými protiklerikálními2 polemikami.

Kapitola 13.

18. november 2010 at 17:28 | Denaille nebo Estel...vyber si :p
Peklo nebeské - avatar
Žblept: Ojo joj... tak jsem přemýšlela, jestli má ještě vůbec cenu snažit se něco psát, jelikož mám takový pocit, že už nikoho nepřiměju, aby ve čtení tohohle spomaleného dílka pokračoval. Poslední kapitola je z března a pokud budu pokračovat ve stejném časovém intervalu, pak další kapitolku čekejte v červnu příštího roku. :) Když Bůh dá, možná ji do konce života dokončím. :D

Co se stalo v předchozí kapitolce?: Abych pravdu řekla, tak už jsi to nepamatuji, ale že jste to vy, tak jsem ji přečetla. :p Do děje vstoupí nová postava - Hilda a hned na začátku vyplývá, že má něco společného s trojcí Dan, Kóbo a Alexej... Zdá se taky, že pracuje na vyšší pozici a předává rozkazy dál (tudíž taky níž).
Naše parta se má během týdne zúčastnit boje, který mezi anděly a démony trvá už několik století. Mají pouhý týden se na to připravit... A jak to vůbec vypadá s Dianell a Dinem? Vypadá to, že se udobřují po hádce...

Stephanie Meyerová - Hostitel

9. november 2010 at 17:24 | Denaille nebo Estel...vyber si :p
STEPHENIE MEYER (23. 12. 1973 - *)
HOSTITEL (2008)

stephenie meyer
Americká spisovatelka a autorka bestselleru Stmívání (Twilight sága). Narodila se v New Havenu, Conecticutu. Vyrostla v Arizoně (město Phoenix), kde dosud žije se svým manželem a třemi dětmi.

Červenovlasá inteligentní slečna

6. november 2010 at 22:26 | Denaille |  Traditional art
Tenhle obrázek se mi líbí ve všech verzích. A i když mi jeho tvorba zabrala maximálně deset minut, považuju ho za jeden z nejpovedenějších. Za vzor mi stál obrázek z DA, ale adresu už bohužel nevím. Navíc to ani není potřeba, protože i když šlo o předlohu, podoba je minimální.


Music set 1

6. november 2010 at 22:19 | Denaille |  Music updates
Jelikož se mi děsně líbí technika přidávání písniček od Gormal...dovolím si sprostě ji kopírovat a zavést tady stejný princip.
Jelikož je těch písní, které mě uklidňují, naplňují a duševně povznášejí strašné množství, budu je přidávat taktéž po větším množství. :)

Brejloun

2. november 2010 at 17:11 | Denaille
Až na podivně zkroucené tělo a velkou hlavu... bych řekla... že to není zas tak hrozné. Momentálně je to asi kresba, která se mi líbí ze všechno nejmíň... :D