27. 11. 2010 - Hmm...

27. november 2010 at 15:43 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Diary
Ulquiora
Docela dlouho jsem přemýšlela, jak pojmenovat titulek dnešního dne... no dobře, moc dlouho jsem nepřemýšlela, ale stejně by mě nic výstižnějšího nenapadlo. Já totiž vůbec netuším. (všeobecně)

Začnu počasím... dneska u nás napadl sníh stejně jako i jinde v republice... nikdo nejspíš nebude překvapený, zas je toho v novinách a na netu plná pr*** (říká se tomu kalamita). Docela mě zajímá, jak to pojmenují tentokrát.
Ale to nic, ten sníh mě docela potěšil. Pokud si dobře pamatuju, tak před dvěma rokama první sníh napadl až někdy týden po Vánocích.
A když už mluvím o Vánocích, musím se pochlubit, že já už svůj dárek dostala. Konečně mám nový mobil, který má dokonce rádio a GPS (tyhle dvě věci jsou na něm nejdůležitější... Rádiem totiž dokazuji, že už ten mobil za něco stojí... :D pochopí jen zasvěcení a GPS jsem zatím nepoužila, ale s mým talentem to nebude dlouho trvat). Konečně jsem utišila absťák po sluchátkách.


Nevím proč, ale přijde mi, jako bych se věčně učila a na nic jiného neměla čas, ale problém je v tom, že já se vlastně vůbec neučím, ale stejně na nic nemám čas. :D
Vím, čím to bude... ale závislosti jsou hold závislosti. Propadla jsem seriálům.
Už jsem se dodívala na první řadu Glee a začala druhou. Už asi měsíc si připomínám, že bych se mohla konečně začít dívat na druhou řadu The Vampire diaries, ségra už to má všechno zkouknuté a vyhrožuje mi spoilerem. Není nad to mít ségru, která všechno stihne dřív než vy a pak si chce o tom povídat. Jediná možnost je pořádně si zacpat uši a začít zpívat. V tom případě se zdejchne a mě je tak konec příběhu zachován v nevědomosti.
Navíc už delší dobu stahuju Stargate Sg1, taktéž jsem se dodívala na první řadu a začínám druhou. A jelikož se mi podařilo stáhnout na ulož.to Doctor Who v .mp4, tak se po cestě do školy místo učení dívám na první řadu Pána času. Díky bohu za ten nový mobil. :D

A další část mého dne zabírá samozřejmě anime a manga. Už nejspíš víc jak před půl rokem jsem si řekla, že se znovu podívám na Naruta, už jsem se dostala k Shippudenu, sleduju 3. řadu. Pak jsem se začala znovu dívat na Tegami Bachi, abych mohla na Fairyland napsat recenzi, protože jsem zjistila, že už pomalu nevím, o čem to je. A samozřejmě je tu ještě pár dalších jako One piece, Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Bakuman, ještě jsem se nedodívala na Black cat, Junjou romantica 2 nebo Chrno Crusade... prostě to nestíhám.
S mangou je to horší. Nějak se mi recenze psát nechtějí. Snažím se hlavně překládat. Mám už přeložených pár kapitol, horší je nacpat ten text do prázdných bublinek. Jak mě nebaví tu mangu čistit... O text nejde, horší jsou ty citoslovce, které zasahují do obrázku.
Každopádně nevím, jestli si někteří všimli, ale s Freezy jsme konečně založili web. Už jede nějakou dobu, zmiňuji se o tom až teď. Pro případné zájemce: adresa - www.banzai.snow-fox.cz

Další část dne vyplňuje četba. Zvyšuju průměr na dvě knížky týdně. :D Nekruťte hlavou - já sama se nechápu. Nebylo by to tak strašné, kdyby to byla nějaká dobrá fantasy, ale lidi, já čtu povinnou četbu... I když, zrovna teď se snažím přelouskat Sociální psychologii a kvůli prezentačce do občanky jsem si půjčila dvě knížky o filosofii. Přemýšlím, jestli má cenu to vůbec číst, ale převapivě mě ta filosofie docela zaujala. Z soc. psych. si dělám výpisky do sešitu...ale mám popsaných asi šest stránek a to tuším byla jenom předmluva a krátká první kapitola, která charakterizovala co to vůbec soc. psych. je. :D

A když už jsem tak trochu načala školu... nechce se někomu vypočítat třicet příkladů na obsahy a objemy prostorových těles? Že se vůbec ptám, že? Tak nic, no.
Sama jsem vypočítala myslím dva příklady, tři jsme shodou okolností vypočítali ve škole. Další pět jsem načala a zjistila, že už nevím, jak pokračovat. A ten zbytek je pro můj mozek až moc složitý. A jsem v depresi, když jsem zjistila, že některým mým spolužákům už zbývá jenom pár příkladů, zatímco já mám počítat pomalu všechny. Jak já tu matiku nemám ráda... A ke všemu si staré sešity se vzorečky nechám ve škole. Parada.

Grafika je na tom bledě. Ve škole jsme už konečně začali probírat prostředí Corelu, v XHTML už umím pár základních věcí a dá se říct, že jsem pochopila kaskádové styly. O programování nemluvím, od začátku roku se místo programování dívám na One piece... přijde mi to užitečnější. Nechci pak ve čtvrťáku vidět praktickou...
Co se layoutů týče, upsala jsem se, že udělám design pro stránky naší rezidence. Navíc už asi měsíc chci dát ke stažení layout, který byl v soutěži na LC. A taky jsem udělala pár dalších, ale do jejich nastavování se mi moc nechce. Několika lidem jsem slíbila, že jim design nastavím, a taky je tu pár lidí, kterým jsem design slíbila přestože layouty na přání nedělám.
Ale vzhledem k tomu, že nás příští týden čeká čtvrtletka z matiky a pár další testů... navíc máti jde na operaci, takže bude celý týden zápřah a budeme se muset živit sami! :D Smrt přijde brzy.
Ani nevíte, jak se těším na prázdniny...

Snad vám tenhle maneší výcuc mojí aktivity alespoň trochu ospravedlní moji nečinost na blogu. Mě samotnou už to nebaví tak jako dřív. Dokonce ani ta grafika už mě tak moc nebere... Musím se do toho čím dál víc nutit. Problém je i v tom, že jsem si na sebe ušila spoustu dalších věcí a jednoduše jim dám před grafikou přednost. Kde jsou ty časy, kde jsem denně udělala i tři layouty... Chci je zpátky... 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Babe Babe | Web | 27. november 2010 at 16:10 | React

Já chci zpět časy, kdy jsem vůbec udělalo lay za nějakou dobu :) a ten v soutěži, byl to ten první? :D

Já bych konečně rádo přečetlo Labyrint světa a ráj srdce a potom ještě musim život karlův, sakra, to je už jen do půlky prosince..

A mohlo bych se konečně podívat na pokémony :D

2 Denaille nebo Estel...vyber si :p Denaille nebo Estel...vyber si :p | Web | 27. november 2010 at 17:13 | React

[1]: Jj, ten první. :)
Labyrint světa a ráj srdce jsem dneska ráno dočetla. :D Byl to docela záhul, místama jsem zjistila, že jsem přečetla pět stránek a vůbec nevím o čem jsou. Kdybych v češtině nebrala, co z toho díla má vyplynout... nevím.
Já bych ráda zkoukla Beyblade.. :D

3 Babe Babe | Email | Web | 27. november 2010 at 18:04 | React

[2]: Ha! Já poznám tvůj styl :) Je nádherný :) styl i lay :D

Já o tom zatím na čtyřicáté stránce vím, že má dva průvodce a že jsou ve městě :D Je to strašná povinná četba :D jsem v osmičce a můj sourozenec to měl jako povinnou až ve třeťáku :D

4 Denaille nebo Estel...vyber si :p Denaille nebo Estel...vyber si :p | Web | 27. november 2010 at 18:17 | React

[3]: To doclea sedí. :) My ani na základce povinnou četbu neměli. Jediné knížky co jsem na základce četla byly fantasy. Když jsem si pak o nich udělala referát, bylo to v pohodě a učitel mě dal pokoj. Spíš honil ty, kteří vůbec nic nečetly, já jsem byla na škole známá jako knihomol a celkově jako šprt, takže na mně učitelé byli hodní. :D

5 Starscream Starscream | Web | 7. december 2010 at 11:10 | React

povinná četba je super! Já teda na střední škole velký čtenář vůbec nebyla, ale výška mě k tomu dohnala, a musím přiznat, že hodně knížek z povinné četby je zajímavých :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama