Music set 1

6. november 2010 at 22:19 | Denaille |  Music updates
Jelikož se mi děsně líbí technika přidávání písniček od Gormal...dovolím si sprostě ji kopírovat a zavést tady stejný princip.
Jelikož je těch písní, které mě uklidňují, naplňují a duševně povznášejí strašné množství, budu je přidávat taktéž po větším množství. :)


1. Sigur Ros - Saeglopur
 - Tohle je tak trochu výjimečná píseň, protože jsem se do ní zamilovala jen díky videu... Film Fontána jsem viděla už hodně dávno a vím, že jsem ho vůbec nepochopila. Ale zaujalo mě zpracování a krásné scény. Navíc k téhle písničce se nádherně hodí.

2. Vangelis - Conquest of paradise
 - Tahle písnička má pro mě vpomínkovou hodnotu. Mojí tetě hraje na videu ze svatby a já jsem jako malá byla za družičku. Strašně se mi líbila scéna, kdy teta projíždí prstem po knihách v obří knihovně na zámku v Miloticích a my procházíme všemi komnatami. Taky mě děsně dostaly ty mručící hlasy, prostě mě to uklidňuje...
Tuším, že tahle písnička možná zazněla v nějaké české hře. Do reférnu se mi vkrádají slova: nádherný ráj... nejspíš ji česky jen někdo přezpíval...

3. Lisa Gerrard - The human game
 - Na tuhle zpěvačku jsem narazila díky jedné knížce. Hlavní hrdinka ji totiž velmi často poslouchala a mě napadlo: co když je to skutečná osoba? Tak jsem začala hledat. A zjistila jsem, že je to dáma, která mě už dávno uhranula svými soundracky z filmu Gladiátor. Tudíž bylo jasné, že další songy už na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 FifinQa FifinQa | Web | 6. november 2010 at 22:24 | React

Hlásneš pls mé kámošce tady http://floops-webmiss.blog.cz/1011/sonh-2-kolo#pridat-komentar
Je tam jako 6.Katty-shi*~ děkuju ráda oplatím=)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama