2. 1. 2011 - Nestihla jsem jedničky...

2. january 2011 at 2:07 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Diary
Tak mě zas po nějaké době napadlo něco napsat... Banzai! :D
I když... já si jaksi odvykla vypisovat se tady na blogu. Včerejším datem počínaje to už bude rok, co jsem si založila obyječný deník. Pokud pominu fakt, že jsem při nákupech nejspíš nebyla při smyslech, když jsem si pořídila deníček v růžové barvě, jehož desky krášlí barevní motýlci a kytičky, ještě ke všemu vylepšené o jakési třpytky, je to mnohem lepší. Vděčím za to seriálu The Vampire diaries... bez něho by se z toho nestal zvyk.
Zapisovat si zážitky na papír je podle mě mnohem romantičtější a takové tajemnější... přece jenom je to něco, co si jen tak někdo nepřečte a když se lidi k něčemu takovému dostanou, většinou to budou číst s napětím nebo možná s výčitkami, ale bude to obsahovat chuť toho, že dělají něco zakázaného.
I když je tam napsané to samé, co si může přečíst tady... (pokud se ovšem překonám a něco sem napíšu, že?)


K tomuhle článku mě vlastně přinutila dnešní...teda vlastně už včerejší premiéra filmu na Joj - Pilíře země. Díky bohu za slovenské televizní stanice. Bez nich bych tu televizi ani nezapla.
Zkrátka jsem se musela vypovídat... zamilovala jsem se... do Jacka...znovu. Já mám toho mimoňe tak strašně ráda. Ten "seriál" se jim strašně povedl. Děj je s minimálními odchylkami stejný jako kniha a dokonce i herecké obsazení je dokonalé. Až na "hnědovlasou" Ellen nemám co vytknout. Když jsem četla knihu, představovala jsem ji jako "mamku Weasleovou", ty zrzavé vlasy sice Jack zdědil po otci (fešákovi mimochodem), ale nějak se mi k ní ty hnědé kudrny nehodily.
Aliena byla taky normální holka. Zapadla vzhledem do té doby a je opravdu hezká. Jsem ráda, že tam nehodily žádnou modelku nebo něco na ten způsob. Všechno je zpracované velmi věrohodně. Ani ty poněkud drastické scény nebyly ošizeny - znásilnění, vraždění... taková ta doba tenkrát byla.
A stejně... i když vidím, jak se lidi měli tenkrát a jak se mám dnes já... chtěla bych si tam zkusit žít. Pořád mám neodbytný pocit, že i když to byla tvrdá doba a lidi umírali, přesto se cítili mnohem více naživu než my. Vážili si života a zároveň jím pohrdali (podle jejich postavení), zrovna zítra se mohlo štěstí obrátit a mohli si na nich pochutnávat červi. Museli každý den žít naplno ať už se měli dobře nebo zle.
Dnes se lidi jenom tak plouží životem. Ne, že bych si stěžovala, ale občas to chce něco, co by ten život trochu okořenilo. Být dítětem, bylo by snadné se něčím nechat uchvátit. Čím je člověk starší, už těžko hledá něco, co by ho dostalo do kolen, co by ho přimělo otevřít hubu do kořán a nechápavě zírat.
Nevědomost je někdy sladká...

PS: I když jsem nestihla jedničky... tohle datum je taky krásné. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michaela Michaela | 2. january 2011 at 9:18 | React

http://www.prekone.sk/prekone/7-Sutaz
hlasni za alfayeda pod obrazkami anketa cislo 10 a potom hlasnite i o 10 minut sa to da 2x :) prosim moc vdacna budem kazdy den 2 hlasky diky :)

2 wiink wiink | Web | 2. january 2011 at 9:43 | React

Máš prvadu :D I když já bych se nejradši vrátila tak o 50 let z5. Miluju tu dobu módy :)) Taky mě k tomu nějak dovedly TVD :D A k deníku taky :D

3 Babe Babe | Email | Web | 2. january 2011 at 13:54 | React

Řeknu ti to takhle, já jsem zvědavé  co se u tebe děje, takže laskavě si to napiš do deníčku a potom vyfoť a dej sem :D. Já do svého díky blogu už skoro nepíšu :(.

4 Denaille nebo Estel...vyber si :p Denaille nebo Estel...vyber si :p | Web | 2. january 2011 at 14:29 | React

[3]: :D No nevím, jestli by někdo z mého škrabopisu něco měl...
Ale že si to ty, budu se snažit psát sem častěji... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement