4. 2. 2011 - Manga day

4. february 2011 at 23:14 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Diary
Doufám, že je dneska čtvrtého... mám už totiž sobotu :D
Minulý týden jsem během své "nemoci" dokoukala zbývající díly Naruta a nezbyl mně žádný čas na mangu. Nevím, proč jsem si myslela, že toho mám přeloženého celkem dost. U každé mangy mě čekala víc jak polovina. Chjo...

Takže jsem se na to dneska vrhla. Dopřekládala jsem čtvrtou kapitolu Fairy tail. Začala jsem konečně Sweet, vyčistila první kapitolu 07-Ghost a část už přeložila. Jediné Innocence Bird skončilo ve stejném stavu, v jakém bylo.
Ale i tady přece jenom něco přibylo.
Jelikož se mi nechtělo přidávat novinky jen stereotypním datumem a odkazem. Vykreslila jsem si mini obrázky. :)
Pro Sweet jsem vybrala jakousi hlavu, kterou jsem našla hned na prvních stránkách. Fakt se mi ten uke Odaka povedl... :) Mám ho i ve větší verzi... ale smola. Na něj se můžu koukat jenom já. :p
Odaka
Pro Fairy tail jsem nakonec vybrala Happy, ale přemýšlela jsem i nad Pleuem nabo Natsuem. Lucy byla vyřezena, protože jednu blonďatou hlavu už jsem měla. A modrá se na hlavě často nevidí... takže prostě Happy.
happy
A poslední mini avatar jsem vzala z Innocence Bird. Chtěla jsem nejdřív vybarvit Shirasagiho, protože má černé vlasy a tak nějak se mi jako do třetice barevně hodil. Ale pak jsem si uvědomila, že Karasu není blonďák. Takže jsem hnědou barvu trochu ztmavila.
Chtěla jsem udělat šedivné prameny, ale prostě mi to nešlo, takže je melírovaný. :D
Karasu
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement