6. 4. 2011 - Chci pořádnýho řízka :D

6. april 2011 at 21:34 | Denaille nebo Estel...vyber si :p |  Diary
Mám za sebou...ehm, od posledního článku... překvapivě skoro dva týdny a mě to přijde jako měsíc.
No fakt.
V tom krajském kole jsem nakonec byla opravdu poslední, ale nebyla jsem sama. Vyřadila jsem se počtem chyb...
Všechno bylo v pohodě, ani jsem nebyla ve stresu, věděla jsem, že dělám chyby, ale říkala jsem si, že když budu psát pomalu a snažit se psát dobře, že to půjde. Pak si vedle mě sedl borec, co si přinesl svou vlastní klávesnici (mimochodem tu samou, co mám doma) a začal si pěkně valit. V ten moment jsem zpanikařila a když bylo odstartováno, prsty se mě klepaly a první odstavec byl jedna samá červená vlnovka. :D Některé chyby se mi podařilo haluzácky opravit, kdy jsem na úkor přepsaného textu raději lítala s myškou po papíře a opravovala... ale ani tak to nestačilo.
Možná by to nebylo tak špatné, kdyby se v celém tom textu nevyskytovalo jedno slovo. Už nevím, jak přesně znělo, ale bylo snad na každém řádku a v každém řádku jsem v něm měla samozřejmě přehozené dvě písmenka. Opruz.
Ale výhodou je, že si za ten den můžu vzít "den volna" a poflakovat se. Takže si plánuju prodloužit velikonoční prázdniny.


Navíc mám stresy s blížící se praxí. Mám pocit, že o tom, co mám dělat vůbec nic nevím.
A taky jsem dostala za úkol udělat stránky (webovky) pro naši rezidenci, kde se plánuje cosi jako muzeum? Problém je, že s kódováním ještě nejsem tak úplně kamarád, i když už jsem pochopila, v čem spočívá dědičnost v CSS a jak to funguje, když použiju jednoznačný selektor. Ještě jsem nezoušela nic s obrázkama, ale jde to.
Dneska jsme psali test na úpravu textu, zmrvila jsem řádkový interní styl... pořád jsem tam cpala normální tagy.

Dnešek stál celkově prostě zahouby. První hodina diktát, ovšem ten snad dopal dobře. Druhá účetnictví, kde jsem si nemohla vzpomět, jaký je účet na MD, když mám kurzový zisk. Peníze na cestě to nebyly. A že se pořízení zboží způsobem B účtuje na 504 jsem si samozřejmě vzpomněla, ale nakonec jsem tam pod vlivem včerejšího příkladu hodila 132...
Paradoxně se mi dneska povedla nejvíc čtvrtletka z matiky. A vážně už začínám přemýšlet, jestli nespím v nějaké psycho zóně a neměla bych si zavolat takového toho chlápka, co se ti mrkne na pokoj a řekne, že tam kde spíš ty, by rozhodně nespal. Už si nevzpomenu, jak se jim říká.
Věřila bych tomu už jenom z těch snů, co se mi zdá. Dneska to byla konkrétně angličtinářka, která zkoušela z rýžových lesů... kdyby aspoň polí, ale byly to lesy. Ale i ve snu se mi pletl sever s jihem a pak jsme si pošmákli na polívce.
Ale mám v zásobě i lepší, jako třeba, že se na naší základce pořádala pařba... nejdřív jsem zdrhala já a pak on přede mnou a nakonec jsem mu ukousla zip od mikiny, aby šla líp dolů... měla bych přestat číst to yaoi, i když kdo ví... nakonec mě domů odvezl taťka, který si nechal udělat tetování rybářský sítě s rybičkami, které vypadaly jako by je kreslilo čtyřletý děcko. To budu mít určitě z reklamy na KFC.
Už jsem ve snech dělala všechno možný. Jezdila na slonech, lítala a sbírala ve vzduchu chleba...

Každopádně... v nejbližší době čekejte spíš Challange o knížkách nebo nějaké recenze anime. Možná i nějakou tu přeloženou kapitolu mangy... ale takových dnů, jako byl ten dnešní nejspíš přibude, protože už není moc času na to vylepšit si známky. Duben s velikonočními prázdninami uběhne jako voda, pak je praxe, seminárka, výlety... a je to...

PS: Mimochodem, chystám se na letošní Animefest do Brna... je už někde k dispozoci program? Nějak se na těch stránkách nevyznám.

EDIT: Zapomněla jsem se zmínit o tom tilku... Může za něj J. Stark ze Školy noci... Fakt ho žeru. Dočetla jsem Pronásledovanou a doufám, že si ségřina kámoška co nejdřív pořídí další díly.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Alouch Alouch | Web | 9. april 2011 at 10:05 | React

Z toho posledního místa si nic nedělej, jestli tě to potěší, tak jsem byla poslední v psaní všemi 10 a jsem na to patřičně hrdá :D A k matice gratuluju tím tuplem, protože s tou jsem moc kamarádka nebyla...Těším se na další články :)

2 ellen-kate ellen-kate | Web | 17. april 2011 at 13:12 | React

To 10.místo nevadí ;) Já například ani těmi všemi 10 psát neumím xD O:) Ale naprosto to obidvuju (ségra je můj vzor :D) Ty brďo, ty máš nabitej/ rušnej/ aktivní život :D Upřímně.. ty sny ti závidím :D Sbírat chleba ve vdzuchu, nebo to tetování.. nemálo tady dostávám záchvaty smíchu ;) :D Já si vtšinou to, co se mi zdálo nepamatuju a když náhodou jo.. tak je to většinou něco normálního nebo něco podobného, co se mi stalo xD :D Btw. škola noci je žůžo :D :)

3 Denaille nebo Estel... vyber si :p Denaille nebo Estel... vyber si :p | Web | 18. april 2011 at 18:16 | React

[1]: Děkuju.. :)

[2]: Jo, moje sny, to je kapitola sama o sobě. Občas se mi zdají obyčejný sny, ale většinou to jsou fakt šílenosti. V ten moment, kdy se vzbudím mi to tak ani nepřijde, ale už je tradice, že si s kámoškou ráno ve vlaku řekneme, co se nám zdálo. A teprve, když jí to vypovím, zjistím, jak šíleně to zní a docela se nasmějeme.
Je zajímavé slodovat ty spojitosti z reálné života, které se promítnou do podvědomí. Teď jsem dočetla knížku Pod africkým sluncem, jejíž děj spadá do oblasti Keni a dá se říct džungle. Dneska se mi zdálo, že jsme tábořili někde v lese a napadl nás tygr nebo něco.
Některé se snažím zapisovat... ale však známe ty rána... :D Většinou se nestihnu ani nasnídat...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement