12. 11. 2011 - Velký úklid...

12. november 2011 at 14:57 | Destel |  Diary
Jelikož mi už delší dobu nefuguje Mozilla a netuším proč, rozhodla jsem se, že to chce rapidní změnu. Na disku mám totiž maximálně 6 % volného místa, tudíž mi nejde provést ani defragmentace a fakt nevím, co už bych smazala, tak jsem si řekla, chce to Windows 7.
A všechno půjde pryč...

Takže jsem včera zálohovala obrázky, dokumenty, písničky a některé programy, které se mi nechce znovu stahovat nebo instalovat.
Momentálně už mi zbývá jenom disk naformátovat a opravdu se všeho zbavit... a snad mi pak půjde i ta Mozilla.Nikdy bych neřekla, že si tak zvyknu na nějaký prohlížeč... A vlastně se to celé děje jenom kvůli blogu, protože mi v jiných prohlížečích nejde upravovat velikost obrázků vkládaných do článku hned v tom textovém poli. V mozille prostě kliknu na obrázek, chytnu rožek a ukazuje mi to, jakou velikost to v ten moment má... v jiných prohlížečích jsem musela obrázek upravovat v tom okýnku a popravdě počítat pixeli, aby nebyl moc roztáhlý nebo moc úzký, mě zrovna moc nebaví...

Prostě doufám, že si všechno nově uspořádám, abych měla všude dost místa. Chvilku to ještě potrvá a pak se vrhnu na nové články.
 

1 person judged this article.

Comments

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 12. november 2011 at 15:07 | React

pekný design

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement