CHALLENGES

8. january 2012 at 11:48 | Destel |  Challenges

30 DAY BOOK CHALLENGE

Tohle challenge/meme mě hodně zaujalo, i když tuším, že denně články určitě přibývat nebudou a rozhodně se nad některými tématy budu muset hodně pozastavit a vydolovat z hlavy, co na to vůbec napsat, nevypadá to totiž vůbec lehce. Navíc mi to teď z knížkama nejde úplně podle plánu. Ale chci tuhle challenge dokončit se ctí.

POŘÁDÁ: Kacennnka
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE

30 DAY NARUTO CHALLENGE

Nakonec jsem se přece jenom rozhodla do této challenge zapojit a doufám, že tentokrát ji budu plnit zodpovědněji než 30 day reading challenge. Autorkou této výzvy je Dirty foxx, stejně tak jako úvodního artu. Doufám, že nevadí, když jsem si dovolila přeložit jednotlivé úkoly do češtiny. Ne, že bych měla se slovenštinou problém, ale přece jenom se mi to líbí víc v rodném jazyce. :)

POŘÁDÁ: Dirty foxx
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE

30 DAY ONE PIECE CHALLENGE

Velká spousta challenge zaměřených na anime mě trochu inspirovala a tak jsem dala do hledání nějaké One piece challenge. Přece jenom jsem teď mnohem větší Luffák než Naruťák. S otázkami mi velmi pomohlo tumblr, ne všechny jsou z mé hlavy. Ale uspořádání a pár dalších jsem si dovolila přidat nebo vynechat.
Taky se mi stalo, že se mi sešlo více otázek, než jsem zamýšlela, proto jsem přidala ještě tzv. bonusové dny, které můžete ale nemusíte plnit. A pokud budete chtít, můžete mi dát odkaz do linku, abych si mohla také přečíst vaše příspěvky, stejně jako další, kteří se challenge účastní.

POŘÁDÁ: DESTEL
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 1. february 2013 at 19:12 | React

Nevadí mi to :3 som rada, že si sa zapojila :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama