MEMES

8. january 2012 at 12:30 | Destel |  Memes

Cestou necesou je meme, které se zaměřuje především na povinnou četbu. Jsou knihy, které se číst opravdu nedají. Ale jsou i takové, které je škoda přehlédnout, jenom proto, že nesou to označení "povinné".

POŘÁDÁ: ABYSS
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE


V tomhle projektu jde o to, vyfotit svou knihovničku, počkat rok a pak srovnávat, jak se změnilo uspořádání knih a vůbec, kolik jich přibylo.

POŘÁDÁ: ABYSS
MOJE PŘÍSPĚVKY: Rok 2011

Tohle meme bylo součástí podzimního speicálu u Siky, ale nakonec jsem neměla nápady a ani čas napsat některá témata. Přesto sem tohle meme vkládám, když už jsem zvládla aspoň dva články, třeba to bude někoho zajímat. :)

POŘÁDÁ: SIKY
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE
Fantastické Vánoce se odehrávaly během adventních týdnů a úkolem bylo napsat čtyři články na čtyři různá témata související s fantasy.
Tohle meme jsem splnila skoro na 100 %, chybí mi pouze poslední článek a ten ještě hodlám někdy dopsat. :)

POŘÁDÁ: ETTELËA DRAGONS
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE


Úkolem meme je každou sobotu přidat knihu či dvě, které bychom si přáli mít ve své vlastní knihovničce. Nemusí jít nutně o novinky, ale třeba o knihy několik let staré...

POŘÁDÁ: BOOK CHICK CITY
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE
Cílem je vybrat a představit knihu, kterou bychom si chtěli přečíst. Nesejde na tom, zda zrovna vychází nebo už je nějaký ten rok stará.
A jak už vyplývá z názvu meme, tyhle příspěvky budou přibývat ve středu. :)

MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE
Úkolem je každé pondělí zveřejnit jednu větu nebo několik vět (či dokonce celý odstavec, to záleží na každém), které vás nějakým způsobem oslovily, zaujaly, zkrátka takové věty, které ve vás vyvolaly nějaké emoce.
Chtěla jsem udělat podobné meme, ale když už existuje, na co dělat další... Jen si k tomu přidám takovou jednu malou drobnost a to quotes nebo citáty různých postav, hlášky a podobně...

POŘÁDÁ: Ettelëa Dragons
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE


Úkolem tohoto meme je seznámit nás každý týden s jedním openingem z anime, který vás něčím zaujal. Klidně to může být jenom písnička, nebo jenom animace, ale samozřejmě klidně obojí.
Není určen speciální den, ve který by měl být článek publikován, ale pokud byste přece jen něco takového chtěli, pak volím neděli, protože tím týden končí a my hledáme Opening týdne... :)
Více informací v mých příspěvcích...
A kdo se chce se mnou podělit o svoje příspěvky, nechť se zapíše sem -

POŘÁDÁ: DESTEL (moje maličkost)
MOJE PŘÍSPĚVKY: ZDE
 

1 person judged this article.

Comments

1 Zuzzi Zuzzi | Web | 5. july 2012 at 13:15 | React

Kouzelná knihovnička, no jo. Ráda bych se do tohoto meme taky zapojila, jenže mám v knihovně i knížky od cca mých 3 let :DD

2 Aya Aya | Web | 8. march 2014 at 12:36 | React

Nevadilo by ti, kdybych se zapojila do Openingu týdne? Už mě to láká nějakou dobu, co to na chvíli u sebe na blogu zpravidelnila  i Sara, a já bych to chtěla zkusit taky.^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama