8. 6. 2012 - Co s volným časem...

8. june 2012 at 16:27 | Destel |  Diary
Je to myslím teprve druhý týden, co jsem doma a nemám co dělat. Na brigádu se taky zrovna neženu, protože poslední dny si ještě hodlám pořádne užít. Čeká mě maturiťák... no a důvodem je taky to, že prostě žádnou brigádu nejspíš neseženu.

Vstávám v sedm, zavesu ségru do školy a pak už mě čeká vždy maraton četby, anime a mangy. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych byla pozadu s recenzemi. Teď už mám načtené další tři knížky a nestíhám psát. Vzhledem k tomu, že je teď spoustu času na sledování anime, četba šla trochu stranou...

Docela jsem přemýšlela, že začnu psát i recenze na seriály, ale už by toho bylo moc. Přesto jsem dnes dokoukala Game of thrones druhou sérii a kašlu na to, že mám zase kopu knížek z knihovny, které bych měla číst přednostně. Jdu si prečíst Bouři mečů, než mi čtečku sebere mamka.


Taky jsem rozkoukala Gintamu, ale zároveň jsem u toho četla i mangu, která se mi zdá lepší, takže se mi teď nechce moc pokračovat dál. Manga je přeložena jenom do dvacáté kapitoly, což mě dost mrzí. Chvíli jsem přemýšlela, že bych v tom pokračovala, ale asi dva dny zpátky mě uchvátila jiná manga - Zetman. Přečetla jsem sice prvních pět kapitol, ale hodně mě to bavilo. Takže pokud mi nadšení vydrží, pustím se do překládání.
A hlavně mangu bych teď chtěla trochu rozjet, protože mám napsané jenom dvě recenze. Většina mých rozečtených mang jsou stále ongoing a já odmítám psát recenzi na něco, co ještě neskončilo, takže projíždím na mangafox a mangareader nějaké kousky, do kterých se hodlám pustit. Zjistila jsem, že hledat kvalitně přeloženou mangu v češtině je někdy boj...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement