# 2 | Opening týdne - Usagi drop

29. july 2012 at 14:00 | Destel |  Opening týdne
Tenhle týden jsem měla jasno hned, jak jsem opening uviděla. Vybírala jsem ještě z openingů Faze/zero, Lovely complex, Uta no Prince-sama a Bokura ga ita. Ale ani jeden z nich mě nijak zvlášť neoslovil. I když v Uta no Prince-sama byly skvělé písničky, ta openingová se mi zrovna moc nelíbila a snad poprvé se mi stalo, že jsem poslouchala ending. :D
Ale teď už k dnešnímu vítězi.

# 2 | Usagi drop | Sweet Drops by PUFFYPROČ TENHLE OPENING?
U prvního dílu mě to trochu polekalo, ale hned jsem si na něj zvykla a naprosto se zažrala do písničky. To jejich wa-kanai se mi prostě zavrtalo do ušního sluchovodu či čehosi, a kudy chodím, tudy si to prozpěvuju.
Když vezmeme v potaz děj anime, není možné, aby se na opening hodilo něco lepšího.
Kresba je navíc originální a opravdu se to k tomu hodí. Jak písnička, tak kresba jenom podporuje děj, a to je podle mě to, jaký má opening opravdu být.

O ČEM JE ANIME?
Když se třicetiletý Daikichi vrací domů na pohřeb svého dědečka, najde svoji rodinu ve zvláštní náladě, která ani zdaleka není zapříčiněna dědečkovou smrtí. Dozvídá se, že měl jeho dědeček nemanželské dítě s o dost mladší milenkou. Zbytek jeho rodiny je v šoku a v rozpacích z takového odhalení a nikdo nechce s malým děvčátkem nic mít. Když se rozhoduje, co s tímto problémem dělat, v záchvatu vzteku se Daikichi rozhodně, že si ji vezme k sobě a postará se o ni. Nakonec se zdá, že je na svého dědečka dost podobný a Rin na něj reaguje lépe než na kohokoliv jiného.
Tak pro Daikichiho začínají dny rodičovství, které pro něj znamenají neustálý příval nových a nových problémů, se kterými se musí vypořádat. Vychovávat dítě totiž vůbec není jen tak, zvlášť, když je na to chlap sám.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mao-chan Mao-chan | Web | 8. august 2012 at 15:38 | React

Máš to tu opravdu moc pěkné ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement