OPENING TÝDNE

16. july 2012 at 14:41 | Destel |  Opening týdne
Už nějaký ten měsíc mi v hlavě pomalu bujela představa, že bych mohla vymyslet nějaké meme nebo challenge v rámci anime a mangy. No a teď mě zdá se předběhli s variantou na 30 days challenge, takže nemůžu dopustit, aby se to stalo s něčím jiným. A že těch nápadů přibývá... :)

Myslím ale, že začnu s něčím naprosto jednoduchým a to je Opening týdne. Už z názvu je vám nejspíš jasné o co půjde.
Ano, cílem je v jednom týdnu najít opening, který vás zaujal, který máte rádi, který se vám líbí. Nemusí to být opening jako celek, stačí si tak vybrat v rámci animace nebo písničky. Ale úplně nejlepší by bylo, kdyby obě tyhle věci šly dohromady.

Účelem tohohle meme je prostřednictvím openingů upozornit na některá anime. Je mi jasné, že si nikdo neodpustí taky trochu toho žvatlání o anime, kterému opening patří, což já osobně přivítám. :)
A většinou se stává, že pokud se líbí anime, člověk pak stahuje všechny možné soundtracky, openingy nevyjímaje.
A dost lidí se tak také dostává k japonských kapelám, které si následně oblíbí...

Vzhledem k tomu, že jsem dost líná dodržovat nějaké termíny zveřejňování článků, proto jsem nezvolila žádný den, ve kterém by měl být článek zveřejněn. Ale pokud by to přece jenom někomu vyhovovalo (já sama se budu snažit to dodržovat), tak by tímto dnem měla být NEDĚLE.
Stejně tak nemusíte strikně přidávat článek každý týden. Sice existuje spousta openingů, ale někdy člověk nemusí najít zrovna nic vhodného.

A samozřejmě mě potěší, když mi dáte vědět, pokud se zůčastníte. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 16. july 2012 at 21:01 | React

Hm, to vypadá zajímavě, asi se zúčastním^^, připadám si trochu jako blázen, protože se účastním už třetího takového projektu v ktátké době a už mi to nějak začíná přerůstat přes hlavu :D
Jinak Rudá jako rubín se v knihovně sehnat dá, já ji mám zrovna půjčenou z Hlavní knihovny, ukořistila jsem poslední výtisk, co tam měli, ale určitě ji budou mít i jinde^^

2 Lee Scarlett Yukio Lee Scarlett Yukio | Web | 17. july 2012 at 22:00 | React

No tak to je pravda, například teda u toho oblíbeného wallpaperu vážně nevím :D Asi tam napíšu, že konkrétně žádný oblíbený nemám, ale projedu internet a dám tam nějaké dobré wallpapery, na kt. snad narazím :))
Já moc na tumblr nechodím, pravda je, že tam mám účet, ale stejně se tam moc nevyznám. I když tam hodně chodím kvůli dobrým obrázkům či animacím, ale to spíš jen projíždím archivy Oo
Anime Elfen lied.. no vcelku se mi líbilo, i když je vážně dost ujeté a rozhodně ho nemám v oblíbených - sice mám hodně ráda různá akční anime, ale tohle mi přišlo úchylný a brutální. sice jsem to dokoukala, ale už se na to nikdy nepodívám :D
A uvidíme, třeba se časem na blogu objeví něco lepšího než nějaké challenges ;))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement