19. 8. 2012 - Bože, moje hlava

19. august 2012 at 11:36 | Destel |  Diary
Tak to dopadne, když si nějaký člověk usmyslí zorganizovat slučák!

A víte co? Až na tu zodpovědnost ohledně peněz, nakupování chlastu a jídla, domlouvání sklepu, chystání a uklízení, to není vůbec špatná zkušenost. Dokonce jsem se zvládla ožrat jako hovadsko a přitom dávat na všechny pozor. Sice jsem to byla já, kdo rozbil ty dva pohárky ze tří, ale to už v té době nikoho nezajímalo. :D
Přesto mám takový pocit, že nejvíc napitá jsem tam byla já a já jediná jsem si to asi nejvíc užívala. Je to docela ironie, když si pomyslím, že já jsem vždy na základce byla za šprta nekaliče... asi jsem si to musela vynahradit.Ale o tom jsem se bavit nechtěla. Chtěla jsem si postěžovat na moje zdraví. Jelikož tam byly dost zabijácké schody, samozřejmě jsem se tam natáhla (a ke všemu cestou nahoru). Jedno koleno mám rozseklé, na druhém mám úctyhodnou modrou modřinu... ale té, kterou mám na stehně se nevyrovná (ráda bych věděla, kde jsem k ní přišla?). Má tak průměr deset centimetrů, chytla jasnou fialovou, žlutou a modrou barvou, a bolí mě si sednout (na to stehno).

A aby toho nebylo málo, nemohla jsem se z toho ani vyspat. Večer jsem po cestě do pokoje někde našla našeho kocoura, tak jsem si ho nasáčkovala do pokoje. Ráno mě praštil do nosu takový smrad, že jsem si odmítala připustit, aby to šlo ze mě. A ten blbec se mi vysral pod stůl. :D Lepší léčbu kocoviny jsem ještě nezažila.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naira Naira | Web | 19. august 2012 at 11:54 | React

Jsi na tom podobně jako spolužačka na posledním zvonění, která si pamatuje jenom větu - Dávej pozor, schod! - a ráno se taky probudila s kvalitníma modřinama. Holt, takhle má vypadat správná akce :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement