# 3 | Opening týdne - One piece

19. august 2012 at 13:58 | Destel |  Opening týdne
Dvě neděle jsem bohužel vynechala. Teď by tu měl být už pátý opening, ale co se dá dělat. Nebyl čas, nebyl přijatelný opening, nebyla jsem tady já, abych ho mohla přidat... a byla jsem natolik neschopná, abych ho přednastavila.
Takže dneska je tu třetí opening týdne...

# 3 | One piece | We Go! by Hiroshi KitadaniPROČ TENHLE OPENING
Ačkoliv jsem tento týden na One piece ani očkem nemrkla, je to trochu divné, proč ho sem cpu, že? Zvlášť, když má One piece ještě další spoustu mnohem lepších openingů... A taky jiná anime by si zasloužila tady být... Jenže.
Jenže já jsem nemohla nechat tohle meme bez zástupce mé naprosté jedničky, srdcovky a miláčka mezi všemi anime. A bylo by strašně těžké vybrat jenom jeden op. Proto jsem zvolila dosud nejnovější.
Přiznám se, že písnička se mi moc nelíbí, ale animace je úžasná. Dalo by se říct, že v anime představuje takový začátek druhé řady. Kdyby to byl Naruto, v tuhle chvíli by se to jmenovalo One piece shippuden.
Proto se mi líbí jakým způsobem jsou představeny všechny postavy.

O ČEM JE ANIME?
Vyjadřovat se o ději k číslu poslední epizody by vyšlo hodně na dlouho. Ale jestliže tohle anime považuju za svoje nejoblíbenější a celkově nejlepší, asi to o něčem vypovídá. :D
Pokud při zaslechnutí slova "pirát" očekává něco jako Piráty z Karibiku, hluboce se mýlíte. Japonci totiž brázdí moře v trochu jiném stylu. Po všech možných ostrovech se totiž vyskytuje zvláštní druh rostliny, jejíž plod se nazývá Ďáblovo ovoce a má zvláštní moc. Většinou toho, kdo ho sní, obdaruje zvláštními schopnostmi a taky skutečností, že už si dotyčný nejspíš nezaplave, leda by už fakt nechtěl vyplavat.
A proti pirátům samozřejmě stojí námořnictvo, které se v některých případech chová hůř než samotní piráti... Všechny techtle metle jsou dost zajímavé... ale Luffymu jde jenom o to stát se Pirátkým králem. A možná, že mu podaří najít největší poklad všech dob nazvaný One piece...

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement