# Den 5 | Oblíbená mužská postava

9. january 2013 at 10:00 | Destel |  30 days One piece challenge
Vybrat ženskou postavu bylo jednodušší, protože jich moc není. One piece má ovšem spoustu mužských postav, které je možné si oblíbit. Je mi trochu trapné, znovu jmenovat Zora, přestože jde opravdu o moji nejoblíbenější mužskou postavu z celého anime, ale už jsem ho jmenovala jako nejoblíbenější postavu z posádky Slamáků. A jelikož je tu těch postav dost, řekla jsem si, že dám šanci někomu dalšímu.
I když se tohle hodí pro to, abych zvolila Luffyho, stále se mi do toho nějak nechce. Přestože ho mám ráda, pořád je to hlavní postava, kterou musíte mít automaticky rádi, protože bez něj to prostě nejde. Takže jde o to, vybrat ještě někoho třetího.Asi jím budou nakonec dva, protože Sanjiho mám sice ráda, ale zase je to Slamák, a já mám prostě ráda všechny slamáky (už jenom z principu). Takže tou druhou postavou je Portgas D. Ace. A nevybrala jsem ho jenom kvůli tomu, jak to s ním nakonec dopadlo. Svým způsobem jsem hodně přemýšlela i nad Garpem a Smokerem, kteří mají také takový blízký vztah k Luffymu. Pokaždé, když se tyhle postavy střetnou, vznikají z toho nejvíc epic a vtipné scény z celého anime.
Ze zbylých postav mám také ráda Shankse. Stále čekám, kdy se znovu objeví, protože to vypadá, že je to opravdu borec. A samozřejmě z novějších postav mě hodně zaujal Trafalgar Law.

Tak vidíte, je jich opravdu hodně a těžko se mi mezi nimi hledá někdo nej. Pokaždé, když se tyto postavy střetnou, je to mnohem lepší, než kdyby měly vystupovat samostatně. A popravdě, na Zora žádná z nich ještě pořád nemá.

ZDROJ: OBRÁZEK
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement