Ženám ve filmu asi nesmrdí nohy

5. february 2013 at 1:03 | Destel |  Téma týdne a úvahy
Asi to opravdu bude tím energeťákem, který během dne ustavičně popíjím. Zjišťuji, že pár dobrých filmů v kombinaci s tímto povzbuzovadlem mi v mozku dělá náležitou paseku. Můj mozek totiž čas od času přeřadí do jiné rychlosti a dokonce začne přemýšlet.
Když jsem teda dnes (teda včera) v podvečer sledovala Pulp fiction, objevila se ve filmu jedna zajímavá událost. Pár mafiánů se dohadovalo, zda jejich šéf vyhodil z okna nějakého maníka kvůli tomu, že jeho ženě masíroval nohy, nebo zda v tom bylo něco jiného.


A já si uvědomila. Do řiti, vždyť si nedokážu představit, že bych po svém (zatím neexistujícím) příteli chtěla, aby mi namasíroval nohy. Možná je to v Americe normálním běžným prostředkem pro spokojené partnerství či manželství. Ale jediné, co jsem kdy doma viděla bylo, jak tatin masíroval mamině záda (né, že bych chtěla vidět jiné masáže, ale masáž nohou patří pořád do té kategorie, u kterých se můžete nechat sledovat dětmi). Při představě, že ležím s přítelem posteli a chci po něm, aby mi namasíroval nohy... já teda nevím, co je na tom vzrušujícího. Chápu, že to musí být pro ženu příjemné a možná to přinese trochu úlevy, zvlášť když chodí v botech na podpatcích. A kdesi jsem se dozvěděla, že na chodidlech je nejvíce nervových čehosi, což má samozřejmě nějaký vliv, takže masáž je nejspíš příjemnější. Možná to tedy může ženu eroticky nabudit (to fakt nevím, mě ještě nikdo nohy nemasíroval a nejspíš ani nebude). Ale být na místě chlapa, nevím, jestli by mě zrovna vzrušovalo masírovat smradlavé upocené nohy.

Aby ale bylo jasno. Netvrdím, že mi smrdí nohy. Ale rozhodně bych si asi rozmyslela, kdy bych požadovanou masáž chtěla, a rozhodně by to nejspíš bylo po vydatné sprše nebo koupeli. V tom se od žen ve filmech liší žena z reality. Po osmihodinové směně v práci, nebo třeba jen pár hodin v silonkách, a vůbec v botech, by si asi každá žena rozmyslela, zda chce masáž hned po tom, co se vyzuje. Já bych si asi rozmýšlela i kdybych se zrovna v žádných botech nepotila.
Můj děda zná pouze pár vtipů, které neustále opakuje a jedním z nich byla i hádanka, proč lidem smrdí nohy... a odpovědí samozřejmě bylo, protože rostou z prdele. Takže na tom, že nám nohy smrdí, není nic trapného. Ale někomu nohy smrdí víc, někomu míň. Ale jak už bylo řečeno... ženám ve filmu očividně ne. Ony si totiž mohou dopřávat masáž nohou, kdykoliv chtějí. Což mi přijde dost nespravedlivé.
Sice (jak už jsem zmínila) mi přijde samo o sobě divné, proč si nechat masírovat nohy, ale jde tu o princip. Ony můžou, my ne.

A myslím, že už jsem jednou jeden článek na téma "realita" psala. A i po roce jsem došla ke stejnému výsledku. Realita je na hovno, když si nemůžete ani nechat namasírovat nohy.
Navíc má realita ještě horší vlastnost než nemožnost nechat si namasírovat nohy. V realitě nemůžete přeskočit nudné a trapné chvíle. A tím si to u mě posrala na pořád. :D Patřím mezi ty, jejichž život je z 85% tvořen trapasy. Má to i kladnou stránku, protože těch 85% také tvoří mou základnu vtipů, kterým se ostatní opravdu smějí.
Jednou se ale moje realita prolne s mojí představou a pak si možná i nechám od někoho namasírovat nohy.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Teeda Teeda | Email | Web | 5. february 2013 at 1:17 | React

Jenom bych k tomu dodala, že masáž nohou je skvělá, když k tomu někomu vrzneš do ruky voňavej krém. Funguje to skvěle! :)

2 Destel Destel | Web | 5. february 2013 at 1:27 | React

[1]: :D Je fakt, že voňavé krémy jsem v potaz nevzala. V tom případě se vyřešil docela zásadní problém se smradlavýma nohama.
Jo, přiznávám, že to může být příjemný pocit, ale stále bych si na masáž zašla k masérovi, než touto čiností oživovat vztah v posteli. Ono většinou, když jde o masáž nohou, prostě to v sobě nese sexuální podtext (alespoň ve filmu) a to mi jednoduše jaksi nejde k sobě.
Ale je možné, že pokud to někdy vyzkouším změním názor.
Ale nejde tu tak ani o ty masáže jako poukázat na to, že to, co se nám často nabízí ve filmech má s realitou málo co společného.
Snažila jsem se být vtipná. :D Kdyby to někomu nedošlo. :D Důkaz mojí 85% vtipnosti. :D

3 Krutomýval Krutomýval | Web | 5. february 2013 at 1:35 | React

Vyzkousej to.... Vsadil bych se ze pak by clanek vypadal jinak... ;-)

A ted si jeste predstav ze sou lidi co by si treba cast te tve (predpokladam ze zrovna umyte) nohy (treba palec) vzali i do pusy....

Minimalne pro chlapa je tohle velmi sexy.... (ja treba to zboznuju) Ale obecne je masaz chodidel  jedno z nej vec co  znam, v posteli i mimo.

Odhod zabrany a predsudky a zavolej nejakyho peknyho chlapa at ti de namasirovat chodidla a uvidis sama ;-)

4 Destel Destel | Web | 5. february 2013 at 2:23 | React

[3]: :D Okej, chápu proč zrovna nohy. A také chápu, že to spoustě lidem přijde sexy. Taky přiznávám, že je to příjemné, i když mi ta zkušenost byla odepřena. Pokud k tomu tedy někdy bude příležitost, vyzkouším to.
Přesto se mi nepodařilo podat přesný popis, jak se ohledně toho cítím, a bylo by nejspíš na dlouhé povídání, musela bych rozebírat svoje charakterové nedostatky, co čehož se mi nechce, a ne každý je na ně zvědavý.

5 S c a r s S c a r s | Web | 5. february 2013 at 15:14 | React

:D hahaha, dost dobře se tu bavím :D Prej "Netvrdím, že mi smrdí nohy." :D Já osobně na takové masáže nejsem :D Nemám sice pocit, že jsem na nohách letchitá, ale i tak by pro mě takové masáže asi nebyli to pravé :D Ale musím říct, že dost zajímavá myšlenka na článek :D

6 Ilay Ilay | Web | 7. february 2013 at 12:01 | React

Ten desing co mám na blogu, zjistila jsem, totiž, že to nesedi, pokud to není širokoúhlej monitor, a jelikož jsem to dělala na PC a ne na noťasu, který nemám, tak nejspíš to sedět nebude, protože bych se pak nemohla podívat, jak že je to teda dobře a jestli to sedí..xDD ale kazí to dojem, když člověk musí pošoupnout stránku, zním to..xDDD

A teď jdu tady k tomuhle článku, musím říct, tohle je nemálo zajímavý..xDD celkem se tu směju, musím totiiž říct, že tohle by mě nejspíš asi v životě nenapadlo, nebo možná nekoukám na filmy, kde ženským masírujou nohy...xDD
Ale já zase musím říct, mě to moc sexi nepříjde, asi jsem divná, když ženská si nechá od chlapa nohy namasírovat..xDD a asi si už vůbec nedokážu představit, jak chlap chlapovi třeba masíruje nohy..xDD
Bopoože ani nevím co to tady plácám, prostě je to šílený..xDDD možná nějakýmu chlapovi řeknu ať mi je namasíruje..xDDD

7 Destinaetus Destinaetus | Email | Web | 8. february 2013 at 16:07 | React

Masáž nohou už ve filmech ani moc nevídám. Už to je asi málo žhavé. Ale ani mi to nevadí. Ted jsem se nad tím zapřemýšlel a taky jsem nikdy neslyšel nebo neviděl, že by někdo někomu dělal masáž nohou. A upřímně, já bych ji asi raději oželil :D

8 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 10. february 2013 at 11:12 | React

Másáž nohou? Já nevím,já bych do toho asi nešla-není čas. Ale s tou realitou máš pravdu,je to někdy hrozný. Taky mám pocit,že se svět někdy proti nám spikne...ale o to je to potom zajímavější :D

9 Naira Naira | Web | 11. february 2013 at 12:31 | React

:D Tak tohle je dobrý článek! Ono ve filmu je hodně věcí, které mě osobně udivují až na půdu a s tímhle máš pravdu. Navíc se mi líbí jak po několikatihodinovém pobíhání po městě hérečky vypadají pořád krásné a svěží. Hledat ve filmech nelogičnosti bohužel není problém. Aspoň se můžeme ale zasmát :) A je dobře, že si z trapasů nic neděláš a že to podáváš vpodstatě jako svoji přednost :) Aspoň je sranda!

10 Pavol Pavol | Email | Web | 22. april 2014 at 20:32 | React

Silonky pre hetero mužov z celého sveta.
Niektorý ľudia hovoria že vôbec, alebo veľmi málo mužov oblieka silonky. Nie je to pravda! A to z jedného logického dôvodu logika nepustí. Ani jeden výrobca nebude vyrábať predsa pančuchy pre mužov bez odbytu. Bolo by to neekonomické, drahé a hlavne nezmysel vyrábať tovar bez odbytu. Firmy silonky pre mužov vyrábajú skoro po celom svete. Žena sa opýta muža, nosíš silonky? skoro všetci muži, ktorý nosia silonky, odpovie nie aj keď silonky nosí. Muž to neprizná z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú zbabelý a radšej to kryjú aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Muž si oblečie pančuchy len vtedy, keď vedia, že to nikto nezistí a nebude sa vyzliekať do spodného pádla. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory tu na internete že muž, ktorý nosí silonky je úchyl, gay, transsexuál a podobné bludy. Ale to je nezmysel! Taký ľudia rýchlejšie píšu, ako rozmýšľajú a spravidla o histórii na túto tému nevedia nič. Riadia sa len svojím úsudkom, nie faktami. V mojom okolí a v mojom meste je dosť rozumných ľudí, ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako bežnú záležitosť. Nosím silonky verejne. Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosiť to čo chcú nosiť, ako aj ženy. Ženy nosia oblečenie, ktoré bolo donedávna výhradne doménou iba pre mužov. Nohavice, kravaty, saká atak ďalej. Do začiatku 2 svetovej vojny, bolo nemysliteľné, aby žena sa objavila na verejnosti v nohaviciach. Považovalo sa to za neprístojné. Dokonca do 31. 9. 2010 vo Francúzsku platil ešte zákon zo sedemnásteho storočia, ktorý zakazoval nosiť ženám nohavice!(Ale od začiatku 2 svetovej vojny ho ženy prestali dodržiavať.) Dôkaz nájdete na konci textu. Bolo to uverejnené nedávno v televízii a našiel som na to aj na internete. Možno ste to sledovali aj v televízii. Stretol som sa ojedinele aj z názorom niekoľkých žien citujem.. silonky patria iba ženám! haló.. ženy zobuďte sa! už dávno to neplatí. Žijeme v 21 storočí. Ja si myslím, že tento názor majú niektoré ženy z obáv a samoľúbosti, lebo sa boja že stratia svoje prednosti a ženské zbrane, ktorými vábia a lákajú v snahe zaujať muža a upútať na seba pozornosť. Ale to je omyl! Muž si ženu v silonkách vždy všimne, bez ohľadu na to či tento muž nosí silonky alebo nie. Ak nie je samozrejme inak sexuálne orientovaný. Mne sa ženy páčia a silonky nosím verejne a nestratil som záujem o ženy. Ale stretávam sa aj z názorom žien, že sa im postava muža v silonkách páči a dokonca ich to vzrušuje. Takže dámy, žiadate od mužov pre seba rovnoprávnosť a emancipáciu... máte ju, tak ju žiadame aj mi muži od Vás. Prečo muži prišli o pančuchy (tieto články boli prevzaté z internetových časopisov) Keďže muži nosili niekoľko storočí kratšie nohavice, niekedy aj nad kolená, pančuchy boli dlho ich doménou. Barokoví a rokokoví džentlmeni si obliekali k nohaviciam biele pančuchy po kolená, ktoré sa pridržiavali stuhami. Za Ľudovíta štrnásteho si obľúbili belasé a červené podkolienky a pančuchy. S predlžovaním pánskych nohavíc strácali pančuchy v pánskom šatníku význam, čo vyvrcholilo v 19 storočí, keď muži definitívne presedlali na dlhé nohavice a pančuchy sa skrátili na ponožky. Ženské nohy čakal opačný vývoj a so skracovaním sukní v nasledujúcom storočí si pančuchy získavali čoraz väčšiu pozornosť. A hoci vo viktoriánskom Anglicku (druhá polovica 19. storočia) bolo neprípustné, aby dámy ukázali čo len kúsok nohy a v niektorých domácnostiach sa dokonca aj nohy stoličiek pre istotu obúvali do bavlnených pančúch, v menej puritánskych krajinách sa už pod sukňami skrývali pekné biele, pásikavé a vzorované pančuchy. Pančušky pre mužov?! Času neforemných spodkov konečne odzvonilo! Muži zo západnej Európy a Spojených štátov sú vždy o krok vpred pred pánmi z našich končín. Výrobcovia uviedli na trh pančucháče, ktoré sú určené špeciálne pre mužské nohy. Obliekanie tohto druhu odevu nemá nič spoločné zo sexuálnou orientáciou. Heterosexuálni páni si pochvaľujú pančušky, ktoré sú ideálne pod vypasované džínsy. Tomuto trendu podlieha čoraz viac západniarov. V ponuke sú dokonca pánske samo držiace pančuchy! Ak stále krútite hlavou a považujete pančuchy na mužských nohách za niečo zženštilé, vedzte, že práve páni boli prvými nositeľmi pančúch. Nosili ich už v 11. storočí! V Anglicku dokonca funguje združenie, ktoré presviedča mužov, že pančuchy nie sú už len doménou žien! Odhaduje sa, že každý piaty Angličan mal aspoň raz v živote na svojich nohách pančuchy. Ako je to medzi Slovákmi? Pančušky pre mužov Ak sa vám muž, ktorý vlastní viac ako tri tégliky kozmetického prípravku, javí ako metrosexuál, toto vám určite vyrazí dych. Preč sú časy, keď sa počas treskúcej zimy pančuškami mohli zahrievať iba ženy a chlapi museli hrdinsky mrznúť. Hitom západnej Európy a Spojených štátov amerických sú pančucháče pre mužov. Pozor, nevravíme o klasických neforemných bavlnených spodkoch, ale o silonových pančuškách, ktoré sú ideálne napríklad pod vypasované džínsy. Čoraz viac mužov obľubuje tento kus odevu a tento trend zachytili aj firmy vyrábajúce pančuchový tovar. Napríklad spoločnosti ELA, ARIES, ARIADNE, EVONA, PAUMA, LOANA začala produkovať unisex pančušky, ktoré oblečú aj muži. Označenie Unisex na pančuškách znamená že sú určené pre mužov aj ženy. Mnohé však majú v portfóliu produkty určené výhradne iba pre mužom. Z farieb prevláda čierna a tmavomodrá a veľkosti sú prispôsobené mužským proporciám. Okrem pančušiek sa veľkej obľube najmä vo Fínsku a v ďalších severských krajinách tešia aj pančuchy zo špeciálnych termo vlákien určené predovšetkým na športové účely, aké vyrába napríklad Ergee Climaxx. K dispozícii sú dokonca samo držiace pančuchy pre mužov. Obsah z časti čerpaný z týchto zdrojov...
http://www.monitorujem.sk/zo-zahranicia/255601/zeny-v-egypte-mozu-nosit-nohavice-vyhlasil-moslimsky-duchovny

http://www.sme.sk/c/5575140/zakon-zakazuje-zenam-v-parizi-nosit-nohavice-idu-ho-rusit.html

http://www.pluska.sk/zena/moda/modne-ikony/parizankam-dovolili-nohavice.html

http://zpravy.idnes.cz/parizske-zeny-si-budou-moci-po-211-letech-legalne-obleknout-kalhoty-1cc-/zahranicni.asp?c=A101001_111119_zahranicni_stf

11 Pavol Pavol | Email | Web | 22. april 2014 at 20:40 | React

ŽENY PREVZALI TOHO VIAC Z MUŽSKÉHO ŠATNÍKA..NOHAVICE,KRAVATY,SAKÁ,KLOBÚKY MUŽSKÝCH STRIHOV, ALE NÁM MUŽOM VÄČŠINA ŽIEN VYČÍTA ŽE PRE MUŽOV ZAČALI PRED NIEKOĽKÝMI ROKMI VYRÁBAŤ AJ SILONKY A PRITOM MUŽI PANČUCHY NOSILI UŽ STÁROČIA AKO PRVÝ. A PANČUCHY V DNEŠNEJ PODOBE VYMYSLELI A VYROBILI MUŽI. ŽENY ZAČALI PANČUCHY NOSIŤ AŽ OD ROKU 1940.
Môj youTube kanál:
https://www.youtube.com/channel/UCCc8ljclalt1NLEUrFRkMiw/videos?live_view=500&flow=grid&view=0&sort=dd

12 Pavol Pavol | Email | Web | 5. september 2014 at 18:52 | React

SILONKY PRE MUŽOV A ŽENY Z CELÉHO SVETA.
http://pantyhose8.webnode.sk

13 zdeněk zdeněk | Email | 27. february 2015 at 2:15 | React

Ahoj, musiím říct, že je jen málo žen co jim někdo masíruje nohy, ale určitě se to většině líbí. Není nic krásnějšího, než své přítelkyni po celodenním chození v botách na podpatku dopřát trochu rozkoše a vůbec neřeš smrádek. Ten není tak hrozný a správná holka ví jak na něj. Jako předehra k sexu je to výborné a nepoznal jsem holku, které to vadilo.
Měj se pěkně.
Z

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama