29. 3. 2013 - Ach ty doramy...

29. march 2013 at 1:02 | Destel |  Diary
Znáte takový ten pocit, kdy kroutíte hlavou nad tím, jak se chovají některé asijské holky? Většinou jsou v doramách prezentovány jako strašně nevinné, hodné holčičky, které při sebemenším náznaku nějaké intimity začnou ječet.
Mě osobně dostávají líbací scény, které spočívají v minutovém přilepení rtů, vykulených očí a poté jsou strašně překvapené a naprosto paf z toho, že byly políbené. WTF!?
Jsou i takové doramy, kde jsou líbací scény naprosto normální, takže si říkám, že to u nic nemůže být tak hrozné. (Ale když se člověk dozví, že Sangdeul například poprvé políbil holku, když mu bylo osmnáct, musí si uvědomit, že je s nima něco špatně. Aspoň my teda už ve čtvrté třídě hráli na narozeninových oslavách flašku, a v páté třídě už nešlo o nevinné pusinky. Asi jsme byli vyspělá generace či co.)


Ale abych se dostala k tématu. Stala se mi před chvílí taková věc.
Nemáme na bytě zamykací dveře v koupelně (asi už víte, kam se dostávám). Navíc je tam jenom vana, ale zároveň se sprchou. Maličká koupelna, kde není žádný závěs, nic. Normálně jde slyšet, když se někdo sprchuje, nebo si uvědomí, že je rozsvíceno (na spínači, protože jinak je tam tma). Jenže spolubydlící si dal prát pračku, takže chápu, že nic neslyšel a nejspíš si neuvědomil, že by tam tedy někdo mohl být. Ale ano, byla jsem tam JÁ.
Fajn, říkám si. Není to poprvé, co mě nějaký kluk viděl nahou, ale tentokrát jsem byla střízlivá a neplavala jsem v rybníku, ale ve vaně.
Spíš mě zarazila moje reakce. Uvědomila jsem, si že někdo vchází. V tom momentu jsem si zrovna drhla hlavu šampónem a když se sprchuji, jenom ve vaně dřepím. V této pozici jsem se otočila a podívala se, kdo to je (protože měl u sebe zrovna přítelkyni) a tak trochu jsem zadoufala, že je to ona. Ale nějak jsem si neuvědomila, že bych se mohla aspoň otočit, či se snažit nějak se zakrýt (prostě mám kráva ruky na hlavě a čum pičo vole) :D No, zamumlal nějakou omluvu a zdejchnul se. A já se začala smát. Přesněji řečeno jsem se začala smát jemu, když jsem si představila, že to pro něho byl asi trochu ŠOK!
Už chápete? Trochu divná reakce, ne?
Pak jsem si vzpomněla na ten moment z doramy Boys Before flowers, kdy hlavní hrdince jedez boyů vleze na záchod. A ona kvůli tomu půl dne probrečí v posteli. :D Možná bych si z ní mohla vzít trochu příklad a aspoň se mírně zastydět.
Jediné, co mě ale trápí je, jak se bude tvářit, až mu zítra řeknu, že je úchyl, a něco v tom smyslu, že to určitě udělal schválně, protože byl zvědavý na mé tělo! Smaž se v pekle, hajlze! :D

Ale teď vážně? Proč se tyto trapné situace stávájí jenom mně? (Moje alter ego odpovídá: "Jen kráva totiž bydlí s dvěma klukama!" *je ještě naštvaná, že poté, co celý den kompletně celý byt uklízela, za dva dny ho stačil jeden člověk totálně zasrat!*)
 

1 person judged this article.

Comments

1 moira moira | Web | 29. march 2013 at 11:06 | React

:DDD
Bydlis s dvema klukama?
Ale stejne - *zachvat smichu*

jop, je strasne roztomile, jak jsou v anime paf z kazde intimnosti. Aspon v nekterych anime. :D
btw - skvely uvod. Docela jsem se i bala, k cemu by ses mohla dostat, :D

2 Aya Evans Aya Evans | Web | 29. march 2013 at 16:53 | React

Tvou příhodu jsem si četla už ráno, ale ještě jsem nestihla zareagovat...
No, vůbec si nedokážu představit, co bych dělala, být v tvé situaci... :D Ale smála bych se asi hodně. :D
A žádné klasické dorama jsem zatím neviděla, ale nevinné holčičky jsou úplně stejné i v anime. -.- Celkem mě to irituje.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama