# Den 11 | Oblíbený člen Baroque Works

13. march 2013 at 13:37 | Destel |  30 days One piece challenge
Ačkoliv jsem to nezamýšlela, spoustu postav, které jsem jmenovala v minulém dnu, budu jmenovat i tady. Taky jsem si musela pohledat nějaké informace, protože jsem zjistila, že si ze všech postav Baroque works pamatuju jen asi čtyři.

Konečně nastal taky čas, kdy budu zmiňovat i ženské postavy. Takže jako první zmíním Miss Wednesday, která se potom stala někým jiným, přesto jsem ji od začátku měla docela ráda. Navíc je to jedna z mála postav mimo posádku Slamáků, kterou jsem si dokázala oblíbit.


Samozřejmě nemůžu vynechat Crocodilea, které jsem zmiňovala již minule. Možná byste řekli, že jsem si oblíbila i Bon Kureie, jelikož jsem ho zmiňovala posledně, ale pravda je taková, že jako člena Baroque works jsem ho vyloženě nesnášela. Ty jeho baletní triky a osobnost mě vůbec nedostala. Názor na jeho postavu jsem přirozeně změnila až po událostech v Marineford arcu.
Jako člen Baroque works se tu také poprvé objeví Robin. Jako postava mě ale nijak zvlášť nezaujala, to opět přišlo až s jejím retrospektivním příběhem.
Takže myslím, že jasným vítězem je Vivi.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement