6. 4. 2013 - Step by step...

6. april 2013 at 19:05 | Destel |  Diary
Hahaha *devil laugh*, smradi!
Přijde že jsem tenhle týden byla nějak neaktivní. Žel, Velikonoční prázdniny se mi protáhly až do úterý a pak jsem asi osm hodin v kuse vytvářela prezentaci do angličtiny. Byl to náročný týden, ale zápočet z angliny mám doufám v kapse (ještě mi zbývá napsat dva mini testíky).
Ale ani další týden nebudu mít moc času. Čeká mě test z křesťanství, takže budu celý týden pravděpodobně přepisovat poznámky z přednášek a dočítat povinnou literaturu. Fuj.

Nicméně jsem si uvědomila, že už uběhly čtyři měsíce od přeložení první kapitoly k Super lovers. Čištění už mám hotové, takže věřím, že během týdne přeložím druhou kapitolu (musím se od toho učení nějak odreagovat). Abych se trochu ospravedlnila. Trvá mi to takhle dlouho, jelikož už jsem ji jednou přeloženou měla, ale když jsem si soubor kopírovala zaměnila jsem ho za starší, takže jsem celý překlad ztratila. Nebýt toho, byl by překlad hotový už dávno. Takhle se ale přede mnou vždycky objeví dvě ztracené hodiny a veškerý elán je fuč. Ale tento týden to musím prolomit a pohnout se dál. Takže buďte trpěliví.Docela přemýšlím, že založím ještě jednu rubriku na updaty doram. Oh man, zase jsem rozdívala strašnou blbost, u které ležím smíchy na zemi. Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych se pustila i do překladu, ale vzhledem k tomu jak zaostávám s mangou, si nechci na svá bedra brát další zodpovědnost. Ale je to něco, co by se líbilo mojí mamině a trochu jsem doufala, že bych ji nakazila. Je to takový korejský Sex ve městě jen z pohledu opačného pohlaví. Místo čtyř nezadaných žen jsou tu čtyři nezadaní muži ve svých nejlepších letech. :D Koho by zajímalo více, nechť se podívá na "A gentleman´s dignity". Chcípám z toho.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S c a r s S c a r s | Web | 6. april 2013 at 20:02 | React

A gentleman's dignity je fajnová dorama, i když teda ke konci mě už trochu začla štvát :D koukám, že toho máš teď požehnaně :D haha a tím překladem, mno to by mě asi trefilo :D

2 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 7. april 2013 at 13:35 | React

Ta dorama vypadá zajímavě, i když jsem nikdy nebyla fanouškem Sexu ve městě, na tohle se asi podívám, díky za tip^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama