19. 5. 2013 - Chci modrou telefonní budku

19. may 2013 at 14:35 | Destel |  Diary
Tak už to začalo.
Panika a shánění po obraceči času. Ale jelikož už mám za sebou pár testů, které jsem sice nedala, ale mezi nimi se našlo pár takových, které se přece jenom povedly, mám z toho docela dobrý pocit.
A jelikož mě čekají jednom dvě ústní zkoušky, říkám si, že bych musela být debil, abych třeba jednu z nich nedala. Jediným důvodem může být malé množství termínů, pokud by se první pokus nezdařil. A to už si sama sobě nějak omluvím.


Každopádně se budu ale blogu nějakou dobu vyhýbat jako čert kříži a budu si to kompenzovat mangou, anime a seriály. Už teď mám dlouhý seznam na updaty, ale stále se mi do toho nechce. Kdybych začala, už bych neskončila.
A taky jsem se pustila do dalšího psaní. Další kapitolu k Pandemoniu už mám téměř hotovu, chybí jen malý kousíček.
A stala se mi taková věc...
To si takhle v průběhu asi padesáti kapitol Vinland ságy plánuji pořádný slash s Thórfinnem a Knutem, když tu najednou přiletí šíp a ukáže se, že Knut není on, ale ona. V ten moment jsem proklínala celou mangu i s jejím autorem a měla chuť hodit si smyčku, protože veškeré moje naděje vkládané do tohoto shipu byly zmařeny.
Po pěti minutách nevěřícného zírání na "její" kozy jsem se přinutila otočit stránku a nakráčí si to tam Knut s tím, že si obstaral dvojníka. Fuck off ty debile. Málem jsem umřela.
A taky se chystám na nějakou jednorázovku s Brojenem, protože mi tihle dva opravdu padli do oka.

A byla jsem v úterý na Iron Manovi, což započalo jakousi vlnu nostalgie a opět jsem si vzpomněla na mého milovaného Lháře. Takže jsem si cestou domů koupila třetí díl.
Jesus, kdybych věděla, že se tam objeví Lucifer, měla bych ho koupeného už dávno. Momentálně šetřím na čtvrtý, protože to vypadá, že se z tohoto dílu moc nedozvím. Ale zase mi to poskytlo spoustu materiálu a dost vážně uvažuji o nějaké další jednorázovce. Protože uvažte, tolik možných shipů jako v této sérii se nikde jinde nenajde.
Můžu párovat Lokiho s archanděly, se slovanskými bohy či řeckými. Teď se tam navíc objevil Oberon s jeho říší víl a elfů. A Lucifera ani nezmiňuji. A teď mrkněte na tu spoušť variant.
Nejlepší je podle mě stejně Loki vs. Michael nebo Lucifer vs. Michael. A možná by k sobě hodně šlo Gabriel vs. Loki vs. Michael.

K tomu všemu mamina včera slavila narozky a já se po dlouhé době ztřískala. Příští víken mě to čeká zase, protože se uskuteční dlouho očekáváný rodinný sraz.
Je fakt sranda, že v naší rodině probíhá vážná a upřímná konverzace jenom, když jsou její členové pod parou. Když všichni odešli, trochu jsme dali s tatinem pokec, ale nakonec náš debatní kroužek rozpustila mamina, což mě na jednu stranu naštvalo. Málokdy se totiž dozvíme něco zajímavého a mluvíme spolu vážně (i když jsme ožralí). Ale na druhou stranu jsem ráda, protože by se pak dozvěděl věci, které možná nechci, aby věděl a naopak. :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama