# Den 15 | Nejvíce nenáviděná postava

12. may 2013 at 17:16 | Destel |  30 days One piece challenge
V minulém dni jsem téma nenáviděných postav trochu načala, jelikož jimi nejsou piráti, ale právě mariňáci. I když mezi piráty se najde taky pár lidiček, které zrovna nemusím.
Ale jak už je vám asi jasné, osoba, která si zaslouží zlatou medailu za nejmíň oblíbeného a nejvíc nenáviděného, je právě mariňák. A rozhodně nejsem jediná, kdo takhle smýšlí, i když důvody mohou být různé.
Celkově by se dalo říci, že všichni admirálové jsou zmetci. Aokiji se časem ukáže jako docela fajn chlapík, ale jeho záměry stále nejsou zcela jasné a stále se čeká, na kterou stranu se nakonec přidá.Tak se postu nejvíce nenáviděné postavy ujímá Sakazuki Akainu, který je v čele admirálů mariňáků. Už jeho vzhled mi přijde dost nesnesitelný (nikdy jsem nebyla na starší). :D Ale když zmíním postavu Portgas D. Ace, je jasné, proč si tenhle člověk vysloužil tolik nenávisti z řad fanoušků pirátských bratrů. Čekala jsem, že to nejspíš takhle dopadne a jestli by to někdo dokázal, tak právě Akaine.
Je to člověk, co je hodně radikální a zastává pouze "aboslutní spravedlnost". Nezáleží tedy na tom, zda je pirát dobrý chlap nebo ne, jakmile je jednou takhle ocejchován, zaslouží si hnít ve vězení. Na jednu stranu ho člověk opravdu musí nenávidět. Ale teď opravdu... nebýt jeho, tak vlastně v celém příběhu není žádný pořádný padouch.
Okej, trochu jsem zapomněla na Černovouse, který si také začíná dělat jméno. To je naopak nejvíce nenáviděná postava mezi piráty.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement