# Den 16 | Nejvzrušující a nejvíc epic scéna

23. may 2013 at 14:16 | Destel |  30 days One piece challenge
Není možné tendo den brát na lehkou váhu. V těch šesti set dílech se takových scén nástřádalo habaděj a je těžké vybrat jednu. Je ale jasné, že nejvíc takových scén se většinou vyrojí kolem Luffyho, ale neznametá to, že ostatní členové posádky zůstávají pozadu. Alespoň u každého jednou nastala chvíle, která byla naprosto epic (ačkoliv je těžké si ji vybavit). :D

I když tohle není tak úplně jedna scéna, ale celkově téměř celý arc, přesto je to epické video. A shrnuje naprosto přesně moje pocity. Navíc zobrazuje scénu, která mi přišla asi nejvíc epická, když jsem pohleděla v čase zpátky. Není nad to, když se konečně posádka dala dohromady a všichni jsou totálně nabušení (dokonce i Usopp je teď borec). Chce se mi na to celé podívat znovu!!
A abych to nevzala jen tak zkrátka, vzpomněla jsem si ještě na jeden okamžik, kdy se mi zastavilo srdce a přestala jsem dýchat. A není to Luffy. Tentokrát zabodoval Zoro.
Jako lovec pirátů vlastně nechtěl být pirát, ale kvůli jednomu incidentu už byl na černé listině mariňáků a tak nějak se k Luffyho posádce spíše nachomýtl, než by tam skutečně chtěl být. Celých pět set dílů sice se všemi drží a jde vidět, že si to užívá, ale teprve tehdy poprvé ukázal, že je ochoten vzdát se života ve prospěch všech.
A co víc, přesně tahle scéna je přímo ideální na shipování. Jenom si všimněte, jak se Zorro snaží zachránit život Luffymu, ale když to zjistí Sanji, hned se snaží zachránit Zora. A pak ten moment, jak ho drží za ruku, když se sesouvá k zemi... :D Ňuf.
Ale ten konec. :) Rozhodně nejepičtější Zorův moment.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement