# Den 17 | Nejlepší bojová scéna

24. may 2013 at 15:30 | Destel |  30 days One piece challenge
Jelikož jde o shounen, bojů je v tomto příběhu požehnaně a abych byla upřímná, nikdy jsem žádný nepovažovala za nejlepší, protože jsem věděla, že nemá cenu na něco takového hrát. V dalších epizodách se na ty staré boje totiž velmi rychle zapomínalo. A tak je tomu i teď.
I když byly všechny boje zajímavé (snad až na Sky Insland), vím, že nové díly přinesou ještě zajímavější a lepší.

Tak jsem si řekla, že to zkusím trochu historicky projet. Nuže...


Snad úplně první pořádný souboj proběhl na Usoppově ostrově a toho kočičího drápka si ztěží pamatuju, takže řekněme, že ten boj s Arlongem byl asi o něco lepší a epičtější (už jenom kvůli Nami), ale kvůli špatné grafice je docela těžké považovat tento boj za nejlepší. Luffy byl navíc ještě ušáček v porovnání s tím, co za monstrum je z něj teď.
Pak přišlo Baroque works, což nabízelo velmi zajímavá utkání, Luffy a Crocodile v tomhle představovali naprosté výherce. Dokonce se angažovali všichni členové posádky (tak, že to mělo nějakou úroveň) a začalo to nabírat rozhodující směr.
S CP9 už je to o něco složitější. Arc Ennies Lobby je podle mě jeden z nejpovedenějších. A pokud bych měla opravdu vybrat nejlepší bojovou scénu, pak by to byl jeden ze soubojů, který se odehrál právě v tomto arcu. Všechny souboje byly totiž výborné a k tomu ten retrospektivní příběh s Robin a komplikace s posádkou, lodí a s mariňáky... mělo to prostě šťávu.
Pokud se nepletu, tak poté následoval Sky Island, což bylo docela zklamání. Téměř si nepamatuji, o co tam šlo a vím, že jsem se u tohoto arcu docela nudila.
Thriller bark a Gekko Moria začali jeden velký rozjezd. Ačkoliv nešlo opět o arc, který bych si oblíbila, našla se tam spousta zajímavých okamžiků a vtipných momentů... Nakonec v tomhle arcu konečně zaválel Usopp, a rozhodně si tady střihl svůj nejlepší souboj.
A poté začala válka, což je jeden úžasný boj vedle druhého a ještě úžasnější příběh.

Ale abych přece jenom vybrala nějaký ten nejlepší. Našla jsem video souboje Luffyho se Zorem. Je to docela nevšední záležitost, protože... kdy spolu bojují členové stejné posádky? :D

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement