Kai Asou - Soranari ni Shinken nandesu

1. may 2013 at 17:21 | Destel |  Manga - recenze
ALTERNATIVNÍ NÁZVY: Only Serious About You (Anglicky)
ŽÁNR: Yaoi / Komedie / Drama / Romantické / Ze života
ROK VYDÁNÍ: 2010
STAV: 2 Volume (16 kapitol)

Hodnocení na mangaupdates: 8,79 (589 votes)
Hodnocení na MyAnimeList: 8,51 (1 874 votes)
Moje hodnocení: 10

Oosawa zná Yoshioku už hodně dlouho… Jako pravidelný zákazník přichází a odchází z obchodu pokaždé s jiným přítelem. Myslí si, že dokáže říct, co za člověka Yoshioka je.
Když ale jeho dceru Chizu stihne horečka a on najednou neví, co si počít, protože je na ni sám, Yoshioka se ukáže jako spolehlivý přítel, který dokáže pomoci, a na kterého se může Oosawa spolehnout. Pomalu ale jistě Oosawa zjišťuje, že se v tomto muži mýlil, a co víc… možná se mýlil i sám v sobě.Musím říct, že tahle manga přesně splnila má očekávání. Čím dál více podléhám žánru Slice of life, kde se občas mihne nějaké to malé dítě. Jedná se o velmi realistický příběh (co se týče vztahů), což je jenom kladem a právě jsem v ráži, kdy hodlám přečíst všechno od stejné autorky.

Jak už jsem zjistila, nebaví mě psát recenze na mangu, z které jsem nadšená, protože vlastně nemám o čem mluvit. Co mám kritizovat? Hlavní postavy se mi líbily, příběh také, kresba možná nebyla úplně dechberoucí nebo originální, ale splňovala svůj účel.
Opravdu jsem si na tomhle pošmákla, překlad je skvělý, takže hurá do čtení!

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama