21. 7. 2013 - Ty vole...

21. july 2013 at 18:04 | Destel |  Diary
Měsíc prázdnin se pomalu blíží ke konci a já si pravděpodobně prodloužím neaktivitu i tady na blogu. Nečekala jsem, že nebudu mít vůbec chuť ani čas přes prázdniny něco přidávat. Chtěla jsem to tu trochu rozjet, ale ouha.
Doteď jsem přečetla jen jakousi trapnou dvou kapitolovou mangu a nedodívala se ani na jedno anime. Taky už mám dva měsíce v plánu sepsat článek s přehledem anime, která chci sledovat v létě. Ale neviděla jsem u žádného ani první díl. Mám ještě resty z jara a zimy.

Co se knih týče, není to úplně zabité, ale opět jsem čekala, že toho přečtu trochu víc. Ale spíš jsem si myslela, že bych konečně mohla napsat i nějakou tu recenzi na knihu.Zítra je ale poslední den v práci, jenže odjíždíme s rodinou na týden do Prahy. Moje malá ségra tam ještě nebyla a chtěli jsme si projít nějaké památky.
A taky jsem teď v takové divné náladě. Po pěti letech mě někdo pozval na rande a já kupodivu měla docela chuť jít.
Ze začátku se mi tedy vůbec nechtělo.
Už třetím rokem brigádničím na tom samém místě a prvním rokem jsem tam někoho poznala. A jak jsem docela nespolečenský člověk a strašný srab, tak jsem to byla já, kdo ho pozval na pivo. :D Ačkoliv bych logicky měla platit já, zaplatil za mě a ještě mě autem odvezl domů, což bylo sedm kiláků opačným směrem, než bydlel, takže jsem se rozhodla to považovat taky za rande. :D Loni jsem ho neviděla. Jenže letos jsem vyšilovala, když jsem zahlédla jeho záda pár metrů před náma. A pak dokonce přišlo i na setkání face to face, kdy jsme se pozdravili.
Ono to z ní docela beznadějně, protože týpek si zrušil facebook a tak jsem ho nemohla stalkovat ani otravovat, což se mi párkrát povedlo. Oba máme dost podobné zájmy, takže jsme se většinou stejně bavili o Hobitovi, filmech, ale přišlo i na jiné věci.
A když mě teda nečekaně někdo pozve na rande a je to i můj typ... celý den jsem přemýšlela, co mám dělat. Tak nějak jsem tušila, že stejně půjdu. Ale byl to taky signál, že je to konec pro můj dvouletý crush, který by měl zítra ještě šanci, protože mám pocit, že ho potkám (a tentokrát má tatin dovolenou, takže by tam nedělal křena).

Ale včerejšek byl prostě... jako asijské drama. :D
Byli jsme domluvení, že mě vyzvedne na zastávce o půl osmé, protože jsem nevěděla, jestli ví, kde bydlím. Prdel byla, že kolem zrovna projížděli dva mí kámoši a oba mi zastavovali, kam že chci hodit. Kdybych čekala na autobus, nikdo by kolem nejel, to je mi jasné. :D Ale půl osmé bylo pryč, pak dokonce tři čtvrtě a když už to šlo na padesátku, začala jsem se cítit docela nepříjemně. Měli jsme jít na osm do kina na URNU a cesta trvá půl hodiny.
Tak si říkám, že se na mě nejspíš vysral. A pak kolem projelo hasičcské auto a mě to začalo šrotovat v hlavě. Nebyla jsem si totiž jistá, jestli je taky hasič (mamina mi to tvrdila) a asi o sedmi jsme slyšeli sirény.
Samozřejmě jel v tom autě a viděl mě, jak tam ještě čekám... :D Takže trapas.
Hned na to mi volal, že byl u požáru a nevzal si s sebou mobil, takže mi neměl jak napsat. Takže jsem tomu dala ještě second chance a jeli jsme v devět na discotéku.
A celkově jsme z toho oba vyšli docela v pohodě. Já jsem měla plusové body, že jsem se zachovala ve stylu doramy a čekala a neposlala jsem ho k vodě. A večer byl děsně fajn, takže když jsem se v pět ráno docourala domů, bylo mi jasné, že můj dvouletý crush už nemá šanci. :D
V podstatě jsme se tomu smáli, hlavně taky proto, že když se mě na jedné akci ptal na číslo, podařilo se mu mě dvakrát polít. Holt některé nabalovací techniky jsou účinnější než jiné.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saki Saki | Email | Web | 21. july 2013 at 19:37 | React

Teraz už nie je úplne aktívny skoro nikto, takže si z toho nič nerob :D Ja to tiež za chvíľku úplne povesím na nejakú dobu :D Ohh a resty ani nepripomínaj, ja sa teraz snažím dohnať to, čo som si chcela kuknúť, ale akosi mi to nejde tak, ako by som si priala... .__.
Ohh, tak to rande je vážne ako z nejakej doramy či filmu :D Držím ti teda packy, keď už máte toľko spoločného a po tomto všetkom xD Vážne podarený večer to musel byť :D

2 L✝ L✝ | Web | 28. july 2013 at 1:07 | React

Původně jsem si myslela že budu celé prázdniny aktivní a ono ouha lenost vítězí. Heh, aspoň máš o zážitek víc XD ale nechtěla bych aby se mi něco takového stalo.

3 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 31. july 2013 at 22:41 | React

Taky jsem si myslela, že budu mnohem aktivnější, jako minulé léto, kdy jsem vydala dvakrát více článků než v ostatní měsíce, ale nějak to nevyšlo :D

4 maikera maikera | Web | 8. august 2013 at 20:36 | React

Máš úplně totálně božskej styl psaní. Zhltala jsem tady ty články jedním dechem. ^^

5 Akiyama Kara Akiyama Kara | Web | 12. august 2013 at 11:32 | React

Sestra mamčiny kamarádky si vzala hasiče. :D Prý je to opravdu sranda, často není doma, ale má to i výhody. Prý jí vzal do práce a mohla si sjet na té tyči, sedět v autě a tak. :D
Já jsem taky chtěla být v létě aktivnější, ale většinou sepíšu tak pět článků jeden den v týdnu, z toho tři až čtyři smažu a zbytek přednastavím, takže nic moc. Zbytek týdne se mi nechce vůbec nic dělat. :D

6 Nearess Nearess | 16. august 2013 at 20:59 | React

budeš překládat 2 kapitolu super lover? dík XD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama