August 2013

Devil Survivor 2 The Animation

28. august 2013 at 9:35 | Destel |  Anime - recenze
REŽISÉR: Seiji Kishi
STUDIO: Bridge
VYCHÁZELO: 5. 4. 2013 - 28. 6. 2013
ŽÁNR: Supernatural / Urban fantasy / Akční /
TÉMA: Přátelství / Mimozemšťané / Bůh / Zkáza
POČET DÍLŮ: 13

Hodnocení na MyAnimelistu: 7,13 (19 103 hlasů)
HODNOCENÍ: 7/10

DĚJ / PŘÍBĚH
Záhadné bytosti nazývané Septentriones napadnou zemi. Aby lidstvo dokázalo úder vrátit, uzavře smlouvu s ďábly. Septentrioni se objevují nejméně jednou za den a zbývá sedm dnů na to je porazit, než svět pohltí nicota.

Anime výběr | Léto 2013

22. august 2013 at 11:08 | Destel |  Anime chart
Třebaže už je léto téměr za námi, žádné z letních vycházejících anime jsem ještě neviděla. Tudíž článek, které z letních anime hodlám sledovat, není zase tak úplně od věci. A jestli jsem si myslela, že jarní várka byla docela početná, tak ta letní ji v počtech předčí. O zajímavých kouscích ale zase nemůže být řeč. V tomhle směru bylo jaro bohatší.
A jelikož již všechny anime běží, bude tento výčet svým obsahem trochu rozsáhlejší.

BROTHERS CONFLICT

ŽÁNR: Shoujo / Reverse harem / Komedie / Romantické
VYCHÁZÍ: Červenec (2)
PODKLAD: Román
PŮVODNÍ TVŮRCE: Takeshi Mizuno
REŽISÉR: Jun Matsumoto
VYTVOŘILO: Brain´s Base
POČET EPIZOD: 12
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALu: #3096 / 6,96


ANOTACE
Hinata Ema je jedinou dcerou slavného dobrodruha Hinaty Rintaroua. Jednoho dne se dozví, že se chce Rintarou znovu oženit s úspěšnou tvůrkyní oděvů jménem Asahina Miwa. Protože je Ema nechce rušit, rozhodne se, že se odstěhuje a bude bydlet s jejími třinácti novými bratry, a sice v sídle s názvem Sunrise Residence. Jak žijí pod jednou střechou, začíná se mezi Emou a bratry Asahinovými tvořit románek.

Abych pravdu řekla, nijak zvlášť se na tohle anime netěším, ani mě nijak neláká. Přesto jsem docela zvědavá, jak to všechno dopadne. Poté, co skončilo Utapri a dokonce jsem se zvládla dodívat na Amnesii, mě reverse harem docela zajímá. Zatím se totiž ani jednomu anime tohoto žánru nepodařilo mě přesvědčit, že stojí za to, se na ně dívat. A tak naivně doufám, že by BroCon mohl být v něčem jiný.

Brothers Conflict

21. august 2013 at 18:58 | Destel |  Layouts
N Á H L E D
S T A H U J
Heslo: BroConBL
Stala se mi taková neuvěřitelná věc. Píšu si tak článek s letním výběrem anime a při hledání posteru jsem narazila na stránku se scany, kde jsem už nějakou dobu zaregistrovaná. Objevila jsem pár obrázků, které mě doslova nutily, abych otevřela Photoshop a vida. Článek sice napsaný nemám (možná tak ze třetiny), ale zato jsem tak dlouho nebyla spokojená s vytvořeným designem. Přesně tak jsem si layout představovala! Dokonce i nyní nastavený Eren dopadl úplně jinak, než jsem měla v plánu.

Design numb. 4

19. august 2013 at 18:54 | Destel |  News
Řekněme, že nový design by mohl být předzvěstí toho, že to tady zase trošku rozjedu. Ale i když mě chytla múza a mám teď trochu času, moc tomu rozjezdu nevěřím. Člověk by nevěřil, jak skutečnost, že někdo jako já, kdo donedávna považoval sledování anime, seriálů a filmů za jedinou činnost, kterou lze vykonávat prakticky kdykoliv a kdekoliv, do toho vůbec nemá chuť. Místo toho doma uklízím nebo hraju na PS3. Fakt, že se blogu tahle vyhýbám má na svědomí i můj přítel.
Pořád mi to označení "můj přítel" nejde do huby. Dvacet let života se mi tomuto slovu dařilo vyhýbat... :D