Anime výběr | Podzim 2013

15. march 2014 at 11:04 | Destel |  Anime chart
Z anime výběru - co budu sledovat - se pomalu stává výběr toho - co už sleduji. A není to vůbec na škodu, protože si tím ušetřím většinou spoustu času. Nemusím začínat anime, se kterými budu pouze ztrácet čas a horkotěžko je vždy dodívám, ale začnu rovnou s těmi, o kterým vím, že mají slušné hodnocení a je vysoká pravděpodobnost, že se mi budou líbit. Přesně tímto způsobem jsem sestavovala i tento seznam ( i když jsem ještě nezačala sledovat všechny - jo jsem beznadějná). Z této sezóny se mi zalíbilo hodně anime, dokonce tolik, že by tento seznam musel být dvakrát tak dlouhý, tak jsem vypasala deset anime, které mají nejvyšší hodnocení na MALu, a které opravdu s největší pravděpodobností budu sledovat (či už sleduji).

KUROKO NO BASUKE 2ND SEASON

ŽÁNR: Komedie/Školní/Shounen/Sportovní
PODKLAD: Manga
STUDIO: Production I.G
POČET EPIZOD: 26
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #18 / 8,85
Kagami s Kurokem pokračují vstříc svému snu. S obří dávkou štěstěny se jim podařilo o chlup porazit dva z členů Generace Zázraků, ale před sebou mají další výzvy. Není jí jen eso a totálně neporazitelný hráč Aomine, ale i další dva hráči, pivot Murasakibara a kapitán Akashi. Dokáží se přiblížit blíže ke svému cíli, nebo budou cestou rozdrceni?

Pokračování Kuroka si samozřejmě nemůžu nechat ujít. Pár dílů už jsem viděla, ale jelikož mám za sebou mangu, bylo tentokrát trochu těžší udržet mě v nějaké napínavé náladě. Nejspíš si opět počkám na skončení vysílání a teprve pak to sfouknu v co nejkratší době.


MAGI: THE KINGDOM OF MAGIC

ŽÁNR: Akční/Dobrodružný/Fantasy/Shounen
PODKLAD: Manga
STUDIO: A-1 Pictures
POČET EPIZOD: 25
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #61 / 8,59
Příběh pokračuje tam, kde skončila první řada. Po úspěšném zdolání dungeonu se naši přátelé vrací k Sindibádovi a ostatním. Z počátku to vypadá na klidný život v království Syndria, ale to by nesměl zakročit Al Tharmen a náš dobře známý magi Judar. A tak se opět vydáváme na cestu za novými dobrodružstvími, kde se více seznámíme s dalšími magi, kteří vybírají své krále a hýbou světem. Zvládnout to Aladin s přáteli? Nebo Říše Kou dobude celý svět?

Zpočátku jsem měla jakési odhodlání k tomu pustit se do mangy, ale přece jenom se mi nechce začínat nic nedokončeného (takových věcí mám rozečtených už dost) a navíc mě anime baví mnohem víc, když nevím, jak to dopadne (tedy raději anime než mangu; jelikož jsem teď s časem naštíru, raději si vybírám tu méně náročnější variantu). Ale televizní série mě jaksi minula, nebo spíš jsem ji vypustila z hlavy. Z nějakého důvodu na to stále nemám chuť a mám pocit, že za to může informace, která tvrdí, že první série byla hodně urychlená, tudíž spousta věcí z mangy se do anime nedostala. A já jsem strašný puntičkář. Ale nakonec na to přijde, tím jsem si jístá.

LOG HORIZON

ŽÁNR: Akční/Dobrodružný/Fantasy/Shounen/Herní
PODKLAD: Novela
STUDIO: Satelight
POČET EPIZOD: 25
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #287 / 8,19
Třicet tisíc hráčů z Japonska je uvězněno ve světě MMORPG Elder Tale. Co byl jednou fantasy svět s prvky boje na blízko a magií, je nyní svět skutečný. Shiroe se společně s jeho starým přítelem Naotsugem a krásnou assassinkou Akatsuki snaží v tomto světě přežít.

Ani mě nepřekvapuje, že je Log horizon hodnocen jako třetí nejlepší anime z podzimní sezóny. Po SAO je celkem logický zájem o podobná anime. I u mě to bylo jedno z mála anime, které jsem z žánru - zavřu tě někam a budeš muset bojovat, abys přežil - přežila já sama (vlastně to bylo možná jediné, na které jsem se odhodlala podívat). Na Log horizon se celkem těším, jelikož mě zajímá, v čem se bude lišit nebo podobat. Mám ale takové tušení, že to nejspíš bude lepší než SAO, nebo v to alespoň doufám.

KILL LA KILL

ŽÁNR: Akční/Komedie/Školní
PODKLAD: -
STUDIO: Trigger
POČET EPIZOD: 24
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #316 / 8,16
Na akademii Honnouji vládne železnou rukou předsedkyně školní rady Kiryuin Satsuki. Ta dle svého uvážení rozdává uniformy Goku, které lidem dávají nadlidskou sílu. Nikdo se jí nedokáže postavit až do chvíle, kdy na akademii nastupuje nová studentka, která vlastní polovinu obřích nůžek.
Touto novou studentkou je Matoi Ryuko, která chce objasnit vraždu svého otce…

Kill La Kill mě zaujalo především svou grafikou. Po prvním díle jsem byla na toto anime příjemně naladěna, ale s překladem to nějak vázlo, tudíž jsem se dál nedostala a nějak toto anime zazdila. Taky možná proto, že jsem zaslechla, že se vyznačuje hlavně dobrými souboji, ale zbytek trochu pokulhává. Každopádně si o tom udělám svůj vlastní obrázek. Nejdřív to ale bude chtít splašit někde pořádnou dávku času a chuti.

NAGI NO ASUKARA

ŽÁNR: Drama/Fantasy/Romantické
PODKLAD: -
STUDIO: P.A. Works
POČET EPIZOD: 26
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #338 / 8,14
Jaké by to asi bylo žít pod mořem? Sakišima Hikari tak žije. Kvůli problémům se solí v oblasti, kde žije, byla uzavřena jeho škola a on je tak nucen přejít spolu se svými spolužáky a kamarády do školy na souši. Ale vztahy mezi suchozemci a lidmi z moře nejsou přátelské. Aby toho nebylo málo, city mezi skupinou hlavních hrdinů nejsou jen kamarádské… Jak se vypořádají s nuceným soužitím?

Jedno z mála anime, které mám rozkoukané docela daleko a nevadí mi čekat na další díl. Děj se dá lehce zapamatovat a znovu se do toho zahledět. Rozhodně jde o velmi originální zápletku, která se časem ještě zkomplikuje. Opravdu se většinou řeší vztahy mezi lidmi ze souše a hlavně mezi čtyřmi kamarády navzájem. Ale dostala jsem se do části, kdy se začíná hodně komplikovat a začíná mě to opravdu bavit. Pro mě je tohle anime zatím asi největším překvapením z této sezóny. A grafika je vážně úžasná, už jen díky tomu bych se na to dívala příběh nepříběh.

NON NON BIYORI

ŽÁNR: Komedie/Školní/Ze života/Seinen
PODKLAD: Manga
STUDIO: Silver Link
POČET EPIZOD: 12
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #380 / 8,09
Ichijou Hotaru je žačka pátého ročníku základní školy. Doteď žila v Tokiu, ale její rodina se přestěhovala do malé, poklidné vesničky. Tokio se ale od nějaké vesnice poměrně liší a není tedy divu, když je Hotaru překvapená při svém nástupu do školy. Ve třídě jsou jen tři dívky a kluk. Miyauchi Renge, žačka první třídy, Koshigaya Natsumi, žačka sedmé třídy, Koshigaya Komari, žačka osmé třídy a Koshigaya Suguru, žák deváté třídy. Poté, co se k nim připojí Hotaru je na celé škole 5 žáků. Vzhledem k tomu, že jsou všichni v rozdílných ročnících, musí se učit sami. Tohle ale nejsou jediné věci, které Hotaru na první pohled vyvedou z míry.

Dost mě překvapilo, že právě tohle anime je jedno z tak dobře hodnocených. Rozhodně bych ho na to netypovala. Nejspíš by se v mém seznamu objevilo, ale někde na konci se štítkem "možná někdy". Mám ráda žánr Slife of life, ale hodně mě v tomto případě nadchl žánr seinen, protože si děj k tomuto žánru vážně nedokážu spojit. Usagi drop a kombinace slice of life a josei mi přišla naprosto přirozená, u non non biyori mám úplně opačný pocit. Kažopádně jsem na to zvědavá.

KYOUSOUGIGA

ŽÁNR: Akční/Fantasy/Supernatural
PODKLAD: -
STUDIO: Toei Animation
POČET EPIZOD: 10
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #400 / 8,07
Koto a její bratři A a Un se zasekli v cizím městě, kde způsobují pořádný chaos. Země zvaná Kjóto ale není Kjóto, z kterého původně pocházejí. Musí najít atypického králíka, aby se mohli dostat domů. Koto, která je z nich nejstarší je s tímto místem, kterému vládne mnich, démon a kněz, zdá se nějak spojená.

Opět jsem stejně překvapená jako v předchozím případě. Rozhodně bych toto anime netypovala na nějak výrazně oblíbené a už vůbec ne dobře hodnocené. Vždycky mě v takových případech odradí králík (a fakt nevím, proč ho Japonci všude cpou). Obrázek mě taky nijak nenadchl, jelikož slibuje celkem zvláštní grafiku. Většinou mě právě tohle navnadí, protože mám ráda nevšední kresby, ale tentokrát to z mé strany zůstalo jaksi nepovšimnuto.
Také jsem někde narazila na informaci, že spousta věcí byla vysvětlena v ONA sérii a tohle má nějak navazovat. Je to další z důvodu, proč se mi do tohoto anime moc nechce... ale tu zvědavost asi jen tak něčím nepřebiju.

DAIYA NO A / DIAMOND NO ACE

ŽÁNR: Komedie/Školní/Shounen/Sportovní
PODKLAD: Manga
STUDIO: Madhouse / Production I.G
POČET EPIZOD: 26
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #449 /8,02
Příběh sleduje Eijun Sawamuru, nadhazovače, který začne navštěvovat elitní školu, kterou navštěvuje brilantní chytač jménem Kazuya Miyuki. Společně se zbytkem týmu budou usilovat o legendární mistrovství Japonska jménem Koushien. A to svou tvrdou prací a odhodláním.

Další sportovní anime, které jsem ze začátku vůbec nezaznamenala. Teprve až jsem si projížděla seznam potřetí, napadlo mrknout na něj ještě na Malu a hodnocení mě přesvědčilo. Sice jsem uvažovala, že bych dala šanci jinému žánru, když už sleduji jiné sportovní anime (a to Yowamushi pedal), ale sportovní anime mě baví vždycky, tak tomu dám šanci. Koneckonců má DnA vyšší hodnocení, tím pádem čekám, že to tedy bude lepší než YP.

YOWAMUSHI PEDAL

ŽÁNR: Komedie/Drama/Shounen/Sportovní
PODKLAD: Manga
STUDIO: TMS Entertainment
POČET EPIZOD: 38
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #475 / 7,99
Sakamichi Onoda je otaku, který zrovna přestoupil na střední školu a plánuje se připojit do anime klubu. Na střední škole nemá žádné kamarády, se kterými by mohl mluvit o anime, hrách, Akihabaře a dalších otaku věcech, a doufá, že takové věci se mu vydaří právě v anime klubu, ale zjistí, že klub byl rozpuštěn. K obnovení klubu se snaží najít další čtyři lidi, kteří by se rádi do bývalého klubu přidali. Od útlého věku Onoda jezdí na svém Mamachari a členové cyklistického klubu Naruko a Imaizumi si ho díky jeho schopnostem všimnou. Později zjistí, že chodí na stejnou školu. Přesvědčí Naruko a Imaizumi Onodu, aby se k nim přidal?

Opět jedno z anime, které již rozkoukala a zatím mě ze všech chytlo asi nejvíc. Dokonce mě bavilo víc než Kuroko, což je pro mě záhadou (ale jak už jsem říkala, bude v tom ta manga). Anime má hodně pomalý spád, rozhodně nic akčního, ale dokáže si i tak udržet pozornost a napětí. Já mám takové pomalejší rozjezdy radši a anime má navíc takový počet epizod, že si to může dovolit. Zatím se zdržuji kolem desátého dílu a v té době mělo anime mnohem vyšší hodnocení, než teď (přesahovalo osmičku). Nevím, čím to je, že to tak spadlo. Docela se bojím toho zařazení "drama". Zatím se nic dramatického neodehrálo a doufám, že je to jen nějaká chyba. Uvidíme s posledním dílem...

GOLDEN TIME

ŽÁNR: Komedie/Školní/Romantické/Seinen
PODKLAD: Novela (Povídka)
STUDIO: J.C.Staff
POČET EPIZOD: 24
UMÍSTĚNÍ A HODNOCENÍ NA MALU: #588 / 7,91
Banri je normální úspěšný maturant, který má namířeno na slavnostní zahájení školního roku na vysoké škole. Cestou ovšem, díky svému až tragicky špatnému orientačnímu smyslu, zabloudí. Potká však dalšího stejně ztraceného studenta Mitsua, se kterým se skamarádí a rozhodnou se hledat školu spolu. Jak cestou slovo dá slovo, Banri zjišťuje, že Mitsuo se přihlásil na školu pouze proto, aby utekl před svou přítelkyní, která mu svou fanatickou láskou uzurpuje život. Nikdy by ale nečekal, že se mu dočká té cti, poznat ji rovnou už první den před školou, kde od ní Mitsuo namísto pozdravu schytá pugetem růží do obličeje. Přesto nejde Banrimu si nevšimnout, jak moc je jeho přítelkyně krásná. A tak započíná kolotoč plný emocí a legrace, kde je každá postava trochu víc komplikovanější, než jak by se zprvu mohlo zdát.

Také jedno z anime, které mám skoro do poloviny rozkoukané. Měla jsem chuť na něco "nefantastického", něco z normálního života a předpokládala jsem něco na způsob Sakurasou o všem z větší dávkou romantiky. S tím Sakurasou jsem se spletla. Zatím je to spíš ta romantika. Hlavní postavy mě nijak výrazně neoslovily a štve mě tam zaláskovaný trojúhelník. Úplně mi stačí, že se s tímto tématem setkávám téměř v každé knize, kterou veznu do ruky, a fakt nestojím o to, abych si znechutila ještě anime. Děj se zdá být přesto zatím celkem zajímavý a nedokážu odhadnout, jak to skončí.
Své hodnocení si to anime zatím zaslouží.

DALŠÍ ANIME, KTERÁ MOŽNÁ BUDU SLEDOVAT

  • KYOUKAI NO KANATA (Fantasy/Slice of life/Supernatural); #677 / 7,85
  • ORE NO NOUNAI SENTAKUSHI GA, GAKUEN LOVE COMEDY... (Komedie/Romantické/Školní); #793 / 7,77
  • TOKYO RAVENS (Komedie/Školní/Shounen/Supernatural); #867 / 7,73
  • OUTBREAK COMPANY (Komedie/Fantasy/Parodie); #898 / 7,71
  • AOKI HAGANE NO ARPEGGIO - Ars Nova - (Akční/Sci-fi/Seinen); #956 / 7,68
  • GUNDAM BUILD FIGHTERS (Mecha); #976 / 7,67
  • STRIKE THE BLOOD (Akční/Ecchi/Fantasy/Školní/Shounen/Supernatural); #1043 / 7,64
ZDROJE: NEREGATE.COM | AKIHABARA | MYANIMELIST
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saki Saki | Email | Web | 15. march 2014 at 23:09 | React

KUROKO NO BASKET som si tiež nemohla nechať ujsť a pravidelne si na každý jeden diel čo víde nájdem čas xD I keď som trochu sklamaná, pretože niektoré časti sa podľa môjho strašne naťahujú ;;
Na KILL LA KILL sa už nejakú dobu chystám a rozhodne si k tomu sadnem, pretože z toho, čo som zatiaľ videla, to vyzerá docela nádejne XD
NAGI NO ASUKARA tiež sledujem a som vážne rada, že som s tým niekde pri začiatku 'hlavnej' časti nesekla xD Začiatok a myšlienka celkovo sa mi moc páčia, no potom ma to po úvode moc nebavilo, avšak našťastie to pokračuje opäť prekvapivo veľmi dobre xD
A z tu spomenutých sa možno raz pustím do YOWAMUSHI PEDAL, kedže i o tomuto kúsku som už čo-to zachytila a nejako ma o i cez počiatočný odpor začína lákať :D

2 S c a r s S c a r s | Web | 16. march 2014 at 19:50 | React

Ohh tady to žije :D Jaké milé překvapení :D Mám pocit, že jsem tvůj návrat prospala :D Co se článku týče, je tu vcelku dost věcí, na které bych se podívala, ale momentálně mě u anime drží už jenom Kuroko a teď se budu ještě těšit na Fairy Tail, ale nemůžu se vůbec dokopat k rozkoukání něčeho nového :( a docela mě to štve!

3 luczaida luczaida | Email | Web | 17. march 2014 at 13:00 | React

Nevím no... jediný, co bych v téhle chvíli tak zkusila, je Kuroko :D Poslední dobou se u anime vůbec nemůžu udržet. Naposledy jsem zkoušela Free! a skončila jsem u třetí epizody :D

Jinak koukám na tvůj seznam rozkoukaných seriálů a chtěla jsem se zeptat, jak se ti některé z nich líbí.
Jmenovitě: Agenti, AHS, Arrow, DaVinci's demons, Devious maids, Dracula, Once upon a time a Spartacus.
U některých by mě zajímal tvůj názor, abych se rozhodla, jestli je mám začít sledovat a u těch ostatních mě jen zajímá, jestli se ti líbí. Klidně mi to můžeš napsat do emailu :)

4 Porcelánová baletka Porcelánová baletka | Web | 18. march 2014 at 17:59 | React

Zkoušela jsem se podívat na Nagi No Asukara, bohužel po prvním dílu ze mě nadšení odpadlo..:-D Nevím proč. A právě jsem ted hodně zvědavá na Log Horizon jestli to bude lepší než to SAO, ale nic od toho neočekávám, protože se mi už do srdce první zarylo to SAO :D. Asi jsem moc náročná na výběr poslední dobou.
--
A co se týče té knihy Pohádka, určitě si ji přečti, vážně je to jedna z mnoha knih, která mě za celou dobu strašně moc zaujala, ten autor má svůj vlastní osobitý a originální styl psaní. A vtáhne tě rovnou do děje, kniha je i rozdělena do tří dějů, které na sebe navazují. :)

5 Aya Aya | Web | 19. march 2014 at 15:05 | React

Já si vybrala z podzimu docela dost anime, i když měla některá ne moc dobré hodnocení, ale nelituju toho. Preferuju ale stejný styl vybírání těch lepších; počkám si na ohlasy diváků a pak se teprv rozhoduju. Stejně si ale vybírám jen to, co mě zaujme podle příběhu nebo žánru.
Jsem ráda, že nečtu mangu KNB dopředu, protože bych pak byla neuvěřitelně zklamaná.:D Ten děj se dá vcelku odhadnout i bez toho, ale strašně by mě to mrzelo. KNB mělo epický rozjezd a mezi ty úplně další skvělé části je zase vsrtčeno nekonečné natahování, na což si u sportovních anime pořád nemůžu zvyknout. >< A taky mě štve, že nebude Rakuzan. Zřejmě.

O Log Horizon jsem uvažovala, ale mám herních anime po krk. Nic jako SAO už nepřekousnu (viděla jsem i jiná), protože mě to neuvěřitelně irituje. Ještě uvidím po tvojí recenzi, protože to nechci úplně zavrhnout.

Kill la Kill je dost zvláštní, akorát tu je problém. V epizodách a soubojích se neuvěřitelně ztrácím a ten příběh je prostě... no... Nevím pořád i po 15 dílech, co si o tom mám myslet.:D

NNA je úžasné a krásné anime a jsem strašně ráda, že jsem mu dala šanci. Když jsem ho začala sledovat, mělo něco kolem 7.50 a teď se tak vyhouplo na MALu. Děsně mu to přeju. Jsem nějak u 22. epizody a pořád je to dobré.

Diamond no Ace jsem měla v plánu taky původně sledovat, ale protože mi baseball není moc blízký, nakonec jsem ho vyměnila za Yowamushi a nemůžu si stěžovat. :DD Když jsme u Yowamushi Pedal, tak to je taky hodně zvláštní sportovní anime. Rozjezd je opravdu dost pomalý a to "drama" si pořád nedokážu představit. :D Ono to anime jede celkově dost pomalým tempem a hodně prožívá každou scénku, takže to bude asi tím. Kolem 20. dílu a pořád nic.XD Ale strašně mě baví a jsem  ráda, že jsem na něj někde na konci nějakého seznamu sport shonenů narazila. A že hodnocení někdy na MAlu přesahovalo 8.00? No to teda nevím. Jsem ho začala sledovat někdy už před Vánocemi, už hned na podzim, a mělo pořád pod 8.00 celou dobu, co si pamatuju, haha. :D

O Golden Time jsem uvažovala, ale tohle anime není absolutně můj styl a podobná anime už úplně vypouštím, protože je to pro mě ztráta času. Takové žánry nemusím. :D

KNK jsem viděla 1 a půl epizody a pak jsem to vzdala. Prý to ani celkově není nic moc, ale někdy to dokoukám celé.
A Tokyo Ravens jsem taky chtěla sledovat, viděla jsem asi 10 min a pak jsem to taky vypla. Líbily se mi některé postavy, ale celkově to taky nebyl moc můj styl, takže jsem to smazala ze seznamu. :D
Jinak podzimní anime mi přišly některé dost dobré a většina z nich u mě obsadily první příčky za loňský rok. :)

6 RobertGualo RobertGualo | Email | 28. may 2018 at 1:38 | React

<a href=https://www.atlantamotors.ru./>ремонт автомобилей volvo S80 здесь </a>

7 Jasongen Jasongen | Email | Web | 31. may 2018 at 1:19 | React

Oral sex with buxom Cougar Natural titted honey that is French fucking and getting facial cumshot cum shot Awakening Sex Blondie Hollywood that was astonishing gets fucked in clothes Enticed with a Raylene Youthful and sexy Penelope In a dorm with two blondies Cavalli undressing and displaying her round booty Cocksucker that is skinny Tied and banged by two  
<a href=http://anyvids.pro/xxxresults/porn-co/>Great Donk! </a>
2 young school duo having orgy Lesbian casting fucking Don't Spare my Asshole Big titted Wylde riding on a penis Who let out the canines? Lovely school girl taking facial cumshot jizz shot that is really pleasant Banks on a machine that is fucking By sucking on his cock that is good, him convinces Able to assist my buddy's mother! Her teacher fucked petite Gigi

8 RichardRam RichardRam | Email | Web | 1. june 2018 at 13:42 | React

Nature Will take Its Toll on Utah’s Deer HerdNature wreaked havoc on Utah mule deer right after many many years of drought and a bitter winter with record snow in 19921993. for Good Eye Health. A trend toward drier conditions. And “minty fresh” has become synonymous with toothpastes and other oral hygiene products. The best creme will also include a wide range of essential vitamins, such as A, B5, C, D and E. The range of mint teas seems to have grown exponentially. Power Plate helps to reduce weight. <a href=http://www.wholesalesoccerjerseys.cc/>Wholesale Soccer Jerseys</a>.<a href=http://www.wholesalesoccerjerseys.cc/>Cheap Soccer Jerseys Wholesale</a>.Jia JiaThe world??s oldestever panda in captivity has been euthanized because her health was deteriorating rapidly in the past two weeks.<a href=http://www.wholesalesoccerjerseys.cc/>Wholesale Jerseys From China</a>. It will relax the digestive tract muscles, thereby relieving bloating, nausea, and cramps in stomach. One of the recurring ones concerns the use of mint as it relates to the male member.In light of violations?? international powers are engaging in a desperate bid to restore a durable ceasefire to appease tensions and enable humanitarian aid to reach those most in need.Valentin Hodge is an avid hunter and fisherman, writing for a number of national publications including Deer and Elk Outfitter Magazine, Outside Adventures with many hunting articles covering matters this sort of as Colorado Elk Hunting – How To Bag An Elk On Your Approaching Expedition, Why You Really should Take Your Kid Hunting, Find the Most Recommended Mule Deer Hunting Locations in ColoradoArthritis is the fact that painful swelling and stiffness during the joints and it is also, an irritating reminder with the inevitable aging procedure.<br>Visit my site??http://www.wholesalesoccerjerseys.cc/

9 Jasongen Jasongen | Email | Web | 2. june 2018 at 6:53 | React

Nubiles: Teenager Couple Fucking her classmate Hardcored on a town bus Pussy-smothering first Nice sapphic teenagers kissing, eating and frigging their muffs Large God Big Titted Angel, in Nirvana! Having fuck-fest in the car of someone's is fantastic! Big-titted Business Fist my brilliant booty before it is fucked by you Mom ffucking her old than her youthfull, studly step son  
<a href=http://anyvids.pro/xxxresults/free-oorn/>Pressley gets shagged by the greatest friend </a>
Ramon satisfying sweet teenage pussy He wanted to display this video to the world Day with Kagney Linn Karter Dark haired GF with ideal assets gets fucked Teenager with money-shot being got by juggs from heaven Scene 4, chesty House-Calls Iwill fuck a porno star.., Nicole Aniston Chesty Mom took the day-off and is house School girls wanna have fun Don't-give up on your dreams

10 Nicolasmeact Nicolasmeact | Email | Web | 2. june 2018 at 13:23 | React

ranitidine <a href=http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg</a>
<a href=http://ranitidine150mgranitidine.com/>ranitidine 150 mg</a>

11 ninajv4 ninajv4 | Email | Web | 13. june 2018 at 21:19 | React

My brand-new suss out d evolve:
http://scott.post1.telrock.org

12 Israfaceskida Israfaceskida | Email | Web | 14. june 2018 at 16:23 | React

Израиль знакомства в Израиле

<a href=http://israface.com>Израиль еврейские девушки. Знакомства в Израиле подробнее тут</a>

13 RomanDrela RomanDrela | Email | Web | 16. june 2018 at 4:52 | React

1.    Благодаря internet у нас есть возможность и общаться, и знакомится в сети интернет, и даже слушать радио. Но мало кто знают, что можно создать свое интернет  радио. Как это сделать, и что для этого нужно можно  посмотреть из статьи <a href=http://interesu.tk/index.php/home/ura/8-2012-05-15-10-49-21/941-2018-03-19-09-37-11>Собственное интернет-радио и сервер для собственного интернет-проекта</a>.

14 virginiapz69 virginiapz69 | Email | Web | 19. june 2018 at 15:16 | React

Disengage porn pictures    
http://amateur.adultnet.in/?exclusive_ashlee
   erotic love letter pornography free videos dildo free sex video

15 carlgt16 carlgt16 | Email | Web | 23. june 2018 at 22:21 | React

Freeware gay porn  
http://men.sexblog.pw/?info_kaden
  famous gays gay holidays gay flash game gay heaven gay games online

16 ChesterTen ChesterTen | Email | Web | 28. june 2018 at 3:33 | React

Rounding out the list were Consumer Discretionary and Telecommunications with respective advances of 0."I did not have to think for a long time when Stuttgart's offercame in."It's no longer the case that consumers purely buy a refrigerator just to store things," said Zhang. Therefore, most of the users may require the hay day hack tools and cheats to look at the game properly.S.NOTE: By researching and comparing the best options to consolidate credit card debt in the market, <a href=http://www.cheapnfljerseyschinashop.com/>Cheap NFL Jerseys Online</a>,<a href=http://www.cheapnfljerseyschinashop.com/>Cheap Jerseys Wholesale</a>, you will determine the one that meets your very specific financial situation.S. The ministry later said that a digital version of the logs had been found. The sanctions are aimed at denying the North the money to develop miniaturized warheads and the longrange missiles required to deliver them.<a href=http://www.cheapnfljerseyschinashop.com/>Wholesale NFL Jerseys China</a>. Gold Miners Yamana Gold Inc and IAMGOLD were hit the hardest, sliding 5. In relation to saving fuel you will discover that this is just one of the components of going green, which folks are also not that familiar with.Abadi said "the victory is guaranteed" and the remnants of the Islamic State (IS) militant group were "besieged in the last inches.<br>Visit my site:http://www.cheapnfljerseyschinashop.com/

17 TommyAmowl TommyAmowl | Email | Web | 3. july 2018 at 23:48 | React

Купить медкнижку в Москве

<a href=http://med-knizhka.com>Купить медкнижку Официально</a>

18 stevpowb stevpowb | Email | Web | 7. july 2018 at 0:02 | React

My name is Steven Plowby. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My primary goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in an organization that provides assistance to many students from different parts of the world. Clients always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save money, because I feel happy when people come to me for professional help.

Professional academic Writer – Steven Plowby - http://vivekanandacollegeofeducation.org/ - Vive Kan and a College of Education Team

19 madgeiq1 madgeiq1 | Email | Web | 14. july 2018 at 8:42 | React

Gay porn from social networks  
http://blackgay.net.erolove.in/?page-jovan
  gay men kissing gay cowboy omegle gay gay men uk dating gay

20 Robertunita Robertunita | Email | Web | 14. august 2018 at 13:50 | React

PhilpottArticle Directory: .Learn more about the importance of using a quality call centers custor services provider in this article. The incorporation of therapeutic massage in chiropractic treatment can engage in a role in decreasing stiffness, aiding the arthritic patient move even more freely.As you can see, <a href=http://www.cheapsoccerjerseyschinashop.us.com/>Cheap Jerseys China</a>, there’s clearly no choice: you need to demand first rate quality,always. In case you are interested for more information information or just look into the advertisents then you ould head right for the next website address hellomalta. He could be drooling, nervous, incongruent,<a href=http://www.cheapsoccerjerseyschinashop.us.com/>Wholesale Soccer Jerseys From China</a>, not worth and so , forth thanks to the ft he's implented the hypothesis of slit so plenty added valuable content in the fantasy world. If your personal computer is pain TR/BHO. There’s absolutely no want for looking of pouches or maybe purses and handbags with regard to inoffensive little pieces associated with plastic-type material or maybe report. Click here for the early impressions of how well Cooks will fit in NOLA. Clay roof tiles on a house in a rainy climate will result in the roof deteriorating rather quickly.<a href=http://www.cheapsoccerjerseyschinashop.us.com/>Wholesale Jerseys China</a>.<br>Visit my site??http://www.cheapsoccerjerseyschinashop.us.com/

21 DavidDrori DavidDrori | Email | Web | 14. august 2018 at 18:00 | React

<a href=http://hydra18.biz/>hydra магазин</a> - гидра вход, hydra магазин

22 DennisBoifE DennisBoifE | Email | Web | 16. august 2018 at 10:35 | React

These are both sent to high page ranking websites. This specific will enable you to get pleasure from more from an effect gui. Natural appetite suppressants are definitely the best means for a new healthy fat loss because this appetite neutralizer is essentially roughage."An IDF (Israel Defense Forces) soldier was slightly injured inthis incident, <a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Wholesale NFL Jerseys</a>,<a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Wholesale NFL Jerseys From China</a>," the spokesperson said, adding that Israeli forcesfired at the Palestinian and shot him dead as a response to theimmediate threat.The spokesperson said the incident took place at a junction nearthe village of Tuqu, northeast of the city of Hebron, when thePalestinian rammed his car at soldiers stationed at the junction,before stepping out of his car and attempting to stab thesoldiers. even more than ever before. The use of exotic inks, nonstandard shapes and even nonstandard materials like plastic and metal can double the price of a business card quotation. Just think about you shell out a sizable sum of time inside the health club,<a href=http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/>Cheap Jerseys China</a>, particularly in hot summers, and from time to time you may encounter a good deal of harmful factors.Pakistan's Interior Minister Chaudhry Nisar Ali Khan condemned the attack and expressed sympathies and condolences to the families of the deceased officials.Blog Traffic Tip 3: Backlinking MethodsMy strategy calls for pointing to a high page ranking website. Glucomannan puts a halt to this process. They may overcome a good pounds from catalogues and even smallish mags.<br>Visit my site:http://www.cheapwholesalesportsnfljerseys.com/

23 Robertlusia Robertlusia | Email | Web | 8. september 2018 at 15:59 | React

<a href=https://www.casinotop.info/forums/online-slots-guides.10/>gambling guides</a> - land based casino reviews, videopoker forum.

24 Kellyfoege Kellyfoege | Email | Web | 9. september 2018 at 17:50 | React

<a href=https://www.instavzlom.net/>как прочитать удаленную   переписку Инстаграм</a> - Услуги  Взлом Инстаграм, Услуги  взлом страницы  Instagram на заказ.

25 Markpounk Markpounk | Email | Web | 12. september 2018 at 18:09 | React

c200 viagra commercial actress
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra pills</a>
3 mosqueteiros generico do viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#superdrug+viagra>online viagra</a>

26 Markpounk Markpounk | Email | Web | 13. september 2018 at 2:51 | React

allo mam viagra online
<a href="http://viagrafanlux.com">sildenafil citrate</a>
generic viagra forums
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+50+mg+prezzo>viagra generic availability</a>

27 Markpounk Markpounk | Email | Web | 13. september 2018 at 22:28 | React

farmacia online espana cialis vs viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra pills</a>
elani ciclo generico do viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#female+viagra+pills>viagra substitute</a>

28 Markpounk Markpounk | Email | Web | 14. september 2018 at 0:32 | React

oligovit up generico do viagra
<a href="http://viagrafanlux.com">female viagra pills</a>
spazol 100mg viagra
<a href=http://fanluxviagra.com#viagra+for+women+online+mail-order+pharmacies>viagra for women</a>

29 Markpounk Markpounk | Email | Web | 14. september 2018 at 13:01 | React

farmacia online italia viagra samples
<a href="http://viagrafanlux.com">viagra substitute</a>
naramig nome generico do viagra
<a href=http://viagrafanlux.com#50mg+viagra>viagra generic</a>

30 Markpounk Markpounk | Email | Web | 16. september 2018 at 17:07 | React

cdo unsupported grid type generic viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">buy viagra</a>
viagra vs viagra generico en
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+for+women+online+mail-order+pharmacies>generic viagra prices</a>

31 Markpounk Markpounk | Email | Web | 16. september 2018 at 19:18 | React

generic viagra coupon codes
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra 100mg</a>
cheapest generic viagra uk lowest
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+coupon>viagra coupons</a>

32 petrapounk petrapounk | Email | Web | 16. september 2018 at 21:48 | React

ada bacter 100 dosierung viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">womens viagra</a>
dichiarazione sostitutiva di certificazione generic a viagra
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+natural>natural viagra</a>

33 Markpounk Markpounk | Email | Web | 16. september 2018 at 22:16 | React

preveli generico do viagra
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra online</a>
benicar hct generico do viagra
<a href=http://viagraluxfan.com#cheap+viagra+generic>viagra without a doctor prescription</a>

34 Markpounk Markpounk | Email | Web | 17. september 2018 at 0:25 | React

watermelon viagra 2013 nfl
<a href="http://viagraluxfan.com">natural viagra</a>
que es viagra generico in farmacia
<a href=http://viagraluxfan.com#viagra+rezeptfrei+deutschland>viagra generic availability</a>

35 petrapounk petrapounk | Email | Web | 17. september 2018 at 2:41 | React

viagra 2000 mg
<a href="http://viagraluxfan.com">buy generic viagra</a>
does viagra make you last longer 2012 presidential election
<a href=http://viagraluxfan.com#cheap+50mg+viagra>viagra 50mg</a>

36 Markpounk Markpounk | Email | Web | 17. september 2018 at 4:34 | React

generico do viagra araujo farmacia
<a href="http://viagraluxfan.com">viagra 100 mg</a>
para que sirve la quetiapina de 100mg viagra
<a href=http://viagraluxfan.com#female+viagra+pills>viagra 100mg</a>

37 AntonioTuP AntonioTuP | Email | Web | 20. september 2018 at 5:03 | React

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

38 Georgeoccuh Georgeoccuh | Email | Web | 21. september 2018 at 4:22 | React

more information http://freepornk2s.com/tags/Rough+Sex/

39 dollywu3 dollywu3 | Email | Web | 3. october 2018 at 23:36 | React

Hi new website
http://interracial.dating.porndairy.in/?page.rayna
  dating ab 50 dating sites in ghana speed dating miami fish dating site canada special cards

40 vivianxg18 vivianxg18 | Email | Web | 4. october 2018 at 16:50 | React

Proposal attendant moved:
http://teen.goth.sex.femdomgalleries.top

41 GregoryNix GregoryNix | Email | Web | 5. october 2018 at 13:59 | React

ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ МОНИНО

<a href=http://samgruzshelkovo.ru/gruzoperevozki-noginsk>ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ НОГИНСК</a>

42 gaylr2 gaylr2 | Email | Web | 6. october 2018 at 5:00 | React

Unique lodgings stage for project:
http://w4m.chicago.tobuy.in

43 helenyg16 helenyg16 | Email | Web | 6. october 2018 at 8:14 | React

Updated put forth number:
http://vdg.date.stackjam.top

44 caroleuo1 caroleuo1 | Email | Web | 6. october 2018 at 13:27 | React

My gay pictures  
http://blackgay.net.erolove.in/?page.julio
  gay camping gay resorts gay footballers gay dating agency gay hypnosis

45 GeraldFeaps GeraldFeaps | Email | Web | 7. october 2018 at 22:45 | React

Gozando de una romГЎntica Melanie Rios
Nackte Jungs Andy und Kevin sind so wunderbar, und
PollГіn negro para un culo blanco
https://canal-porno.com/ver/una-teen-en-pov/ Una teen en POV - Canalporno.com
Zwei super vollbusige Babes in Vintage-HD-video,
CORRIDAS EN POV VIDEOS PORNO
Amateur de tetas grandes y naturales se lo pasa bien

46 ShaylaXoflc ShaylaXoflc | Email | 12. october 2018 at 1:23 | React

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

47 Online Payday Loans Online Payday Loans | Email | Web | 15. october 2018 at 18:59 | React

bad credit personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> short term loans for bad credit <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

48 Best Payday Loan Best Payday Loan | Email | Web | 16. october 2018 at 4:44 | React

bank loan rates <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> emergency cash <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loans</a>

49 Payday Express Payday Express | Email | Web | 16. october 2018 at 5:22 | React

loans in ga <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> how to get money fast https://loansguaranteedapproval.com/ - poor credit loans guaranteed approval

50 Money Loan Money Loan | Email | Web | 16. october 2018 at 5:53 | React

loan installment <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal payday loans</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

51 Loans For Bad Credit Loans For Bad Credit | Email | Web | 16. october 2018 at 6:25 | React

virginia loans <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> car loans for bad credit <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

52 A Payday Loan A Payday Loan | Email | Web | 16. october 2018 at 9:37 | React

installment loan companies <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loan products</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

53 Loans Loans | Email | Web | 16. october 2018 at 12:51 | React

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

54 A Payday Loan A Payday Loan | Email | Web | 16. october 2018 at 13:19 | React

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

55 Speedy Cash Speedy Cash | Email | Web | 16. october 2018 at 22:25 | React

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> unsecured loans with bad credit <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

56 Payday Payday | Email | Web | 16. october 2018 at 23:02 | React

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personal loans guaranteed approval</a>

57 robertavl4 robertavl4 | Email | Web | 18. october 2018 at 23:19 | React

Started up to date cobweb throw
sexy video donlaod free download baby wallpaper free live android wallpaper android game download android game download sexy vidoes video download
http://pornmarket.replyme.pw/?stage.alayna
garmin android app low price mobiles android google games that are free pc software computer apps with free internet

58 Charlesvoine Charlesvoine | Email | 22. october 2018 at 20:53 | React

Online Dating Service: Serious Matchmaking for Singles at Parship: http://www.short4free.us/adultdatingonline83597
Girls for sex in your town: http://999.sh/adultdatingonline83428
Free Online Dating: http://84030.ml/adultdatingonline87324
Online Dating Site for Like-Minded Singles: http://84030.ml/adultdatingonline70319

best online dating service reviewsprobleme connection matchmaking cs gofree dating sites kansas citymarriage not dating ep 10 eng sub youtubewhat is a good headline for a dating profilehook up groupsseattle dating sitescarbon dating gcsedating moscow russiainterracial speed dating events nycdating someone with herpes type 2chemistry dating site scams40 plus dating canadawho is chris from the bachelor pad datingspeed dating jewishhow long should you wait until you start dating againonline dating dwarfsdating farmersindia dating serviceschristian dating websites uk freespeed dating las vegastoilet water hook upchemical analysis radiocarbon datingfree classified ads dating sitesmesa boogie dual rectifier datingonline dating sites in norwayonline dating dangers nzcomplications of dating a separated manwriting a second message online datingfirst phone call dating tipshow about we dating app downloadchristian dating saying i love youbest dating personal profilefree christian dating torontohoneymoon stage of dating definition

59 Dennisflese Dennisflese | Email | Web | 24. october 2018 at 12:03 | React

Ктп утепленные 25-2500ква пку6, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и многое другое на нашем специализированном сайте: - Добро пожаловать!

60 arnoldlg69 arnoldlg69 | Email | Web | 30. october 2018 at 18:03 | React

Vulgar girls blog    
http://tits.net.erolove.in/?phiz_melina
   erotic torrents erotic oil adultmovies free sex video

61 rosaliest16 rosaliest16 | Email | Web | 31. october 2018 at 23:51 | React

Free pictures  
erotic paint vГ­deos pono adult tv erotic poem erotic book    
http://asian.erolove.in/?darlene  ;
  child erotic erotic book excerpts erotic urdu stories erotic films erotic chat

62 CharlesAcure CharlesAcure | Email | Web | 2. november 2018 at 13:54 | React

Bishop McCort High School in Johnstown announced Wednesday that the school had hired Hawkins, <a href=http://www.wholesalejerseysenjoy.us.com/>Wholesale NFL Jerseys Online</a> a 1994 graduate, to replace a coach <a href=https://www.wholesalejerseysace.cc/>Cheap NFL Jerseys China</a> who resigned the day before. But Sunday night, the school's public relations <a href=http://www.wholesalenflchinajerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys</a> spokesman, Matthew Beynon, issued a statement from Principal Tom Fleming rescinding the hiring.
Bell managed only 6 yards on 10 carries last weekend <a href=http://www.wholesalejerseysenjoy.us.com/>Wholesale NFL Jerseys Online</a> in a home loss to Denver, and <a href=http://www.cheapnfljerseysgoods.us.com/>Cheap Jerseys From China</a> rookie Ameer Abdullah has looked like more of a threat with the ball all season.
Incompletion.
Miami had been one of two teams in the NFL without a rushing touchdown. But Jarvis Landry ended the drought on the opening drive, and Lamar Miller ran for 113 yards and a TD.
Smarting from Seattle's Super Bowl shellacking a year ago, Elway guaranteed $60 million to grab defensive stars Ware, T.J. Ward and Aqib Talib, then appeased Manning by signing speedy receiver Emmanuel Sanders.
The "body blows" on offense included hamstring injuries to Jay Cutler and wide receiver Alshon Jeffery, an ankle injury to wide receiver Eddie Royal, a concussion to left tackle Jermon Bushrod and a season-ending broken leg <a href=http://www.cheapnflchinajerseys.co/>Cheap NFL Jerseys Stitched</a> suffered by center Will Montgomery.

63 elainedn69 elainedn69 | Email | Web | 5. november 2018 at 4:53 | React

Assignment recto moved:
http://gaytuber.com.stackjam.top

64 Rizardrag Rizardrag | Email | 5. november 2018 at 14:43 | React

dissertation proposals
http://essayfasthelp.com - write my essay
  what is a dissertation
<a href="http://essayfasthelp.com">write my paper
</a> - college research paper writers
can you write my paper

65 Garzygaf Garzygaf | Email | Thursday at 12:10 | React

college essay editing service
<a href=http://essaypromaker.com>write my essay for me
</a>  hiring freelance writers
<a href="http://essaypromaker.com">paper writing service
</a> - order essay online
order essays

66 Darinvab Darinvab | Email | Web | Thursday at 23:14 | React

best fake id

<a href=https://kingoffakes.to/>best fake id</a>

67 Jamesfeats Jamesfeats | Email | Web | Yesterday at 16:10 | React

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama